Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

ma ne znam kome moze biti zanimljiva ova jebada sa snijegom, ledom, zimom..
da mi je vidjet onog ko se jutros na -14 nije pozalio
 
Član
"Umetnoše" ga i na forum, haj sto moraju razgrtat, vec i pratit da ko ne makne onu kapicu gore. :icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
joj ovog Dzenija spamera:D

nego da vas pitam kakva je situacija na M17, ja sam se vozio maloprije dole prema maglaju i nije strasno, sutra moram za sarajevo pa da znam koliko ranije da krenem. Moram biti u 10 gore

a nikad ne znas, mozes ti 4x4 imat, al ima i drugih u saobracaju... sada u subotu kada je tek krenuo padat, do travnika mi trebalo sat i 40tak minuta, sve relativno normalno do raskrsnice za n.travnik, pa sudar kod mercedes salona, led i svaki sleper sto je stao nije mogao krenut te se sve zacepilo...
 
Član
Limpi je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
joj ovog Dzenija spamera:D

nego da vas pitam kakva je situacija na M17, ja sam se vozio maloprije dole prema maglaju i nije strasno, sutra moram za sarajevo pa da znam koliko ranije da krenem. Moram biti u 10 gore

a nikad ne znas, mozes ti 4x4 imat, al ima i drugih u saobracaju... sada u subotu kada je tek krenuo padat, do travnika mi trebalo sat i 40tak minuta, sve relativno normalno do raskrsnice za n.travnik, pa sudar kod mercedes salona, led i svaki sleper sto je stao nije mogao krenut te se sve zacepilo...

dzaba je morat cu u 7 krenut
 
Benny_BMW je napisao(la):
Duke je to ona: Kresnem prvi put nece,kresnem drugi put nece,kad treci put upali iz prve : Lol:

Hahaha kresno je on odmah , al' je problem bio sto sam pola sata otvarao vrata koja su zaledila, i na kraju sam vrucom vodom polio vrata i uz malo ubjedjivanja nogom otvorio :D :D
 
Benny_BMW je napisao(la):
Mogu mislit kako je sad onim sto su ukinuli steke ono sranje na daljinski kad zaledi :lol:

60297395.jpg


:D :D
 
i kod mene je pocelo to bilo govno padati :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Koji sam ja.... usuo 1l antifriza, kontam može mi bit po Mostaru i otjerao auto limaru u Jablanicu, zove jutros:kralju ja digo haubu sve zaledilo :lol:



















Skinuo hladnjak i crijeva i unijeo ih u kuću da ih otopi, nasuo permant i radi odlično. On, ne ja
 
Top