Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

Član
:lol::lol: jesam se navozao na bicciklu fino se ja malo kurcio ko da je bmw nece da uzađe zadnja vuca slajdra :D i na kraju mi bilo puno snjega u kocnicama i ja se zaletio da ga parkiram ispred kuce (pa dok se otopi snjeg sa njeg u kucu ga turnut :D) po obicaju mislio da su kocnice savrsene kao prije i gruh u zid smokrile se dosta i ne rade ni jedna :D:lol:
 
Dzeniii je napisao(la):
evo kakva je situacija u Živinicama :cool:


2wlv5og.jpg

:lol::lol: sank je ludilo :lol::lol:
 
Član
mora on svoje ispadat, htjeli mi to ili ne. bolje da sad pada, nisu bozic i nova godina isti kada nema snijega:cool::cool:
 
Član
Nevesinje 30-ak i koji cm, put nikakav danas bilo lijepo vrijeme pa malo popustilio veceras zaledilo pa imas sta vidit, a Mostar suv k'o barut :cool:
 
Član
I u bn pocinje lagano sitni da pada znaci katastrofa nista s
e ne cisti ulice uzas a hladno je toliko da i pingvini poceli piti antifiriz :lol:

 
olivermx3 je napisao(la):
I u bn pocinje lagano sitni da pada znaci katastrofa nista s
e ne cisti ulice uzas a hladno je toliko da i pingvini poceli piti antifiriz :lol:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ArminM je napisao(la):
mora on svoje ispadat, htjeli mi to ili ne. bolje da sad pada, nisu bozic i nova godina isti kada nema snijega:cool::cool:

slazem se Armine, lijepo je kad pada.. samo da fino puteve ciste bilo bi idealno... kod nas u Konjicu je prava zimska idila :cool::cool:
 
Član
joj ovog Dzenija spamera:D

nego da vas pitam kakva je situacija na M17, ja sam se vozio maloprije dole prema maglaju i nije strasno, sutra moram za sarajevo pa da znam koliko ranije da krenem. Moram biti u 10 gore
 
Top