SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne znam, u porodici imam octaviu a5 koja je peri, deri, ide odlicno, fino izgleda, trosi 4,2l-4,5l na otvorenom. Sasvim dovoljno za pare koje traze.
Zato......
 
Član
samo jos da se nadovezem,negdje sam citao da je Fiatu 500 1.4 100ks na super testu negdje na oko 20000km rikno motor za koji fiat tvrdi da je jedan od pouzdanijih i sta sad,treba tako ti slucajevi da odvrate kupce sirom evrope zbog tako nekih rijetkih slucajeva..znaci sad ako su tim fabijama otkazali mjenjaci to sad automatski znaci da ce sad svakoj da ode mjenjac
 
Član
to su 2 auta koja su uzeta u razmaku od 3 mjeseca kad je bila najveca navala na njih, znaci nije uzeto jedno za drugim niti su zajedno prozivedeni niti bilo sta slicno, i da, znaci da je auto ***** i treba da odvrati ljude od kupovine istog. Prosli model je bio puno bolji, ovaj je *****. I to nema veze nikakve sa VW-om to isto da neko kaze audi nevalja, dobro je poznato da se u skodu stavljaju jeftiniji materijali u sve od motora mjenjaca do zavrsne obrade, i tu se nema sta raspravljat. Skoda Fabia (aktuelna) - *****. Ako se nekom bas svidja Fabia nek uzme prosli model, tdi motori su beton ako nista drugo.
 
Član
ovo nema vez enikakve sa bilo cim drugim nego samo sa skodom fabiom (aktuelnom) nema potrebe da se mjesaju babe i zabe.
 
Član
pravi strucnjaci... ne mozes vjerovat, bilo je de sacuvacemo koji dinar tu tamo i eto ti, tdi mjenjac sa 5 brzina koji rikne u ispod 30 000KM, dodatak, covjek koji je u servisu otvorio mjenjac ovo mu je bio komentar: "ovo se nebi smjelo desit sve da si bez kvacila vozio godinu dana", tolko o tome.
 
Član
a prije je bilo poznato da ne mozes sjebat skodin mjenjac...tolko je bio dobar i precizan...steta sto ga usrase...
 
Član
bosko je napisao(la):
to su 2 auta koja su uzeta u razmaku od 3 mjeseca kad je bila najveca navala na njih, znaci nije uzeto jedno za drugim niti su zajedno prozivedeni niti bilo sta slicno, i da, znaci da je auto ***** i treba da odvrati ljude od kupovine istog. Prosli model je bio puno bolji, ovaj je *****. I to nema veze nikakve sa VW-om to isto da neko kaze audi nevalja, dobro je poznato da se u skodu stavljaju jeftiniji materijali u sve od motora mjenjaca do zavrsne obrade, i tu se nema sta raspravljat. Skoda Fabia (aktuelna) - *****. Ako se nekom bas svidja Fabia nek uzme prosli model, tdi motori su beton ako nista drugo.
Sad ispada da pored cijele Europe, koja vozi i kupuje Fabije, odjednom jedan Bosanac otkrio fatalnu mehaničku gresku, da na Fabiji mjenjac ode za manje od godine. Mislim razmisli. Zar to niko dosad nije mogao primjetiti?
Znas li koja bi udarna vijest to bila? (odmah da zaboravimo neke teorije zavjere vw koncerna)

Mozda da problem trazis negdje drugdje, a ne odmah, auto je krivo.
Mozda je vozac kriv? On je vozio oba auta kao sto si rekao?
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Pa ko ih stavlja,nego VAG koncern,a znamo ko je tu tata mata...:icon_question:

Ti koji si se do jučer kleo u svog golfa trojku lupetaš i lupetaš a nažalost i dalje vozaš kao i ja starog polovnjaka i vjeruj mi imaš najmanje pravo glasa...
 
Član
haj ne serte vise, ako sam reko auta da su fino vozena vozena su fino, a ti malo bolje procitaj, pise svako auto je vozio po jedan vozac... a te teorije "drkaj sluzbeno auto" i ostali seljakluk koji bi mozda neko od vas primjenjivo da i kojim pukim slucajem dobije kakvo sluzbeno auto, me ne interesuje uopste. I koja to cjela evropa voza skodu ? Daj ne blamiraj se, kad si zadnji put bio u evropi, reci mi u kojim se drzavama evrope vozaju fabije ? nemoj sad samo rec ceska i slovacka... europejac, da tebe ne zovu mozda prohaska ?
 
Član
pa skoda je inace pravljena za zemlje kao sto smo mi :)
i tu ih i ima najvise,madjarska,ceska,srbija,hrvatsk,slovacka i ostala sirotinja,u bratislavi samo drzavnici voze oktavije,dok kod nas samo direktorcici kojekakvi,a fabiju elita s parama voza,to sam vidio svojim ocima.
u austriji sam vidio 20 fabija mozda...

opet nemam nista protiv tog auta,za ulozene pare je extra auto,imao fabiju sedan i jako fin autic.
 
Član
ama nije uopste to u pitanju nego on meni govori cjela evropa voza fabiju, frajer izgleda evropu vidio samo na ovim njemackim kanalima na kablovskoj (ma da mora da gleda neke iluzionicarske kanale jer ja ni na ovim kablovskim nit satelitskim kanalima po EU ne vidim nikake skode na ulici)... ja kolko god uporan bio, nisam nikad vise od desetinu-dvije skoda vidio nisam kad god sam proso kroz EU, a nikad nisam bio samo u jednoj gradu i jednoj drzavi... i onda mi se jos nadovezo ovaj sa svojom seljackom politikom "cuva ko sluzbeno auto"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top