SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni godi auto od sedam godina neke solidne cijene do desetak hiljada...
I to bi uzeo uvijek prije nego novo auto jer vozam ga dvije tri godine i izgubim dvije tri hiljade i ponovo ispocetka:):):)
 
Član
novo je novo...pa makar i Dacia Logan, samo nek je nova!
***** ja te golfove 4 i razne pizdarije stare po 10 godina...ovo sto se na fabiji desilo je bas fabricka greska, koja se moze desit svakom proizvodjacu...sta rec za passate nove 2.0 TDI koje je jebavo motor (ovo su vlasnici govorili, ne lupam nista), pa opet ljudi kupuju...nema savrsenog auta
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
novo je novo...pa makar i Dacia Logan, samo nek je nova!
***** ja te golfove 4 i razne pizdarije stare po 10 godina...ovo sto se na fabiji desilo je bas fabricka greska, koja se moze desit svakom proizvodjacu...sta rec za passate nove 2.0 TDI koje je jebavo motor (ovo su vlasnici govorili, ne lupam nista), pa opet ljudi kupuju...nema savrsenog auta

cuj jebes ti golfove 4... sta ti vozis majke ti?
 
Legend
smajke je napisao(la):
Meni godi auto od sedam godina neke solidne cijene do desetak hiljada...
I to bi uzeo uvijek prije nego novo auto jer vozam ga dvije tri godine i izgubim dvije tri hiljade i ponovo ispocetka:):):)

Velika je razlika izmedju punta 2005 i golfa 2002 ;)
 
Član
radije cu dat 20000 za audia a6 starog 9 godina i dat jos 5000 da mu zamjenim komplet trapove i remenje i da imam auto nego uzet novu oktaviju od 25000, na oktaviji cu za 3 godine izgubit 10000 a na audiju bogami necu ni 3000, a nemozes ih poredit ni u kom smislu...
neznam kakva da je i kolko da je nova ona je opet "Skoda"...
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
radije cu dat 20000 za audia a6 starog 9 godina i dat jos 5000 da mu zamjenim komplet trapove i remenje i da imam auto nego uzet novu oktaviju od 25000, na oktaviji cu za 3 godine izgubit 10000 a na audiju bogami necu ni 3000, a nemozes ih poredit ni u kom smislu...
neznam kakva da je i kolko da je nova ona je opet "Skoda"...

Hehehe, da da,.. dobro te neko nasavjetovao za tu pricu o polovnjacima, samo sto kad ga kupis realnos je malo drugacija. ;)

A6 Audi prosle godine je 2002 godiste bio 25.000 KM i vise, sada se krecu izmedju 16 i 19 hiljada ;)

evo ti dokaz ;)

http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=2&page=0&view=55350

btw ako imas tu politiku de da se dogovrimo imam ja jednog passata za prodat 1997 godina 1.9 TDI , evo ti link

http://www.remex.ba/rabljena.php?fn_mode=fullnews&fn_incl=2&fn_id=15

Dao bi ga za 11 hiljada ;)
 
Član
ne kazem da mi treba auto da kupujem nego kazem sta bi prije uzeo, eto reci mi ti da li bi prije uzeo starijeg ford focus rs-a za nekih 25000-30000 ili novu oktaviju???
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
ne kazem da mi treba auto da kupujem nego kazem sta bi prije uzeo, eto reci mi ti da li bi prije uzeo starijeg ford focus rs-a za nekih 25000-30000 ili novu oktaviju???

oj poredenja,rs i octavia,vjerovatno tdi...ccc
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
ne kazem da mi treba auto da kupujem nego kazem sta bi prije uzeo, eto reci mi ti da li bi prije uzeo starijeg ford focus rs-a za nekih 25000-30000 ili novu oktaviju???

Ja i jesam kupio Octaviu. Octavia je tada bila 31.000 TDI.
Sljedece godine sam kupio i Focusa ;)

Inace prvobitno sam htio kupiti Audi A4 2003/04 medjutim kada sam proguglao i vidio kakva ulaganja sleduju u ta vozila, i koliko se sta kvarilo na njim, ovo sam gledao samo Njemacku uvoz, odustao sam od svega.;)
 
Član
og1 poredim ti ta dva auta za istu cijenu, kazem da za jednu skodu iako je nova nebi dao tolike pare i da ima puno boljih polovnih automobila za istu cijenu...
daki znam ja sta si ti uzeo i sta imas, ali kazem ti da ti sad neko stavi pred tebe focusa rs-a 2002 godiste i octaviu 2009 godiste sta bi ti uzeo?
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
og1 poredim ti ta dva auta za istu cijenu, kazem da za jednu skodu iako je nova nebi dao tolike pare i da ima puno boljih polovnih automobila za istu cijenu...
daki znam ja sta si ti uzeo i sta imas, ali kazem ti da ti sad neko stavi pred tebe focusa rs-a 2002 godiste i octaviu 2009 godiste sta bi ti uzeo?

Octaviu naravno, pa je prodao i kupio RS-a, a ostale pare u padje, hipoteticki govoreci ;) kad vec govoris o davanju kola :lol:
 
Član
daki je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
og1 poredim ti ta dva auta za istu cijenu, kazem da za jednu skodu iako je nova nebi dao tolike pare i da ima puno boljih polovnih automobila za istu cijenu...
daki znam ja sta si ti uzeo i sta imas, ali kazem ti da ti sad neko stavi pred tebe focusa rs-a 2002 godiste i octaviu 2009 godiste sta bi ti uzeo?

Octaviu naravno, pa je prodao i kupio RS-a, a ostale pare u padje, hipoteticki govoreci ;) kad vec govoris o davanju kola :lol:

:lol::lol::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top