SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

SKODA FABIA: APSOLUTNI PROMASAJ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
og1 poredim ti ta dva auta za istu cijenu, kazem da za jednu skodu iako je nova nebi dao tolike pare i da ima puno boljih polovnih automobila za istu cijenu...
daki znam ja sta si ti uzeo i sta imas, ali kazem ti da ti sad neko stavi pred tebe focusa rs-a 2002 godiste i octaviu 2009 godiste sta bi ti uzeo?

Octaviu naravno, pa je prodao i kupio RS-a, a ostale pare u padje, hipoteticki govoreci ;) kad vec govoris o davanju kola :lol:

heh, ima jedan naziv za tebe samo nemogu da se sjetim, odnosi se na to da ces sve dat da dokazes da si upravu iako znas da nisi...
a ovom recenicom si pobio sve ono sto si prije govorio... ili je to zbog toga sto sam naveo focusa za primjer??? hehehehe ;););)
 
Legend
DuloX_ je napisao(la):
daki je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
og1 poredim ti ta dva auta za istu cijenu, kazem da za jednu skodu iako je nova nebi dao tolike pare i da ima puno boljih polovnih automobila za istu cijenu...
daki znam ja sta si ti uzeo i sta imas, ali kazem ti da ti sad neko stavi pred tebe focusa rs-a 2002 godiste i octaviu 2009 godiste sta bi ti uzeo?

Octaviu naravno, pa je prodao i kupio RS-a, a ostale pare u padje, hipoteticki govoreci ;) kad vec govoris o davanju kola :lol:

heh, ima jedan naziv za tebe samo nemogu da se sjetim, odnosi se na to da ces sve dat da dokazes da si upravu iako znas da nisi...
a ovom recenicom si pobio sve ono sto si prije govorio... ili je to zbog toga sto sam naveo focusa za primjer??? hehehehe ;););)

Mozda si izostavio da procitas rijec HIPOTETICKI, jer si me dva puta pitao sta bi uzeo, znaci kad bi mi neko "davao" ja bi uzeo Skodu, prodo je i uradio to sto bi radio, naravno zato sto poredis Focusa RS i Octaviu ;)

HIPOTETICKI naravno ;)

Mozda sam svasta, ali ja postvim i dokaze :icon_biggrin:
 
Član
heheh pa time si dokazo da bi opet vozio forda koji je 7 godina star umjesto nove novcate skode iako je ona puno skuplja od gore navedenog forda ;);)
znam gdje ti je bolna tacka, nebi ti focusa dao ni za fabriku opela :cool::cool::cool:
 
Član
ma kad god se raspravlja o ukusima dode do svade il ovako prepucavanja prepiranja...
o ukusima se ne raspravlja . . . .
 
Član
al.. dobro.. nije thema octavia - focus.. nego covjek navede da je imao problema sa dva automobila..
pa nedavno neko rece da je sa svojom mazdom takodjer imao problema (otisao mjenjac, takodjer PRVI slucaj) itd. kako uvijek volite da skrenete nije normalno..
 
Član
Default je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
novo je novo...pa makar i Dacia Logan, samo nek je nova!
***** ja te golfove 4 i razne pizdarije stare po 10 godina...ovo sto se na fabiji desilo je bas fabricka greska, koja se moze desit svakom proizvodjacu...sta rec za passate nove 2.0 TDI koje je jebavo motor (ovo su vlasnici govorili, ne lupam nista), pa opet ljudi kupuju...nema savrsenog auta

cuj jebes ti golfove 4... sta ti vozis majke ti?

reko sam golfove od 10 godina stare...procitaj ponovo ovo citirano, pa nesto laprdaj majke ti...
i uvijek bi prije kupio daciu novu, nego ne znam kakvog golfa starog 10 godina sa predjenih 300.000...!!!

bulex je napisao(la):

ja znam da ja s citroenom nisam problema ni najmanjeg imo...osim zamijenjene 2 sijalice i 2 osiguraca...
 
Član
heh prije bi uzeo golfa starog 20 godina sa predjenih milion nego daciu novu, ovaj taksirat uzeo sandero daciu i prevrno se sa njom kroz 7 dana i to nije vozio vishe od 70km/h, krivina normalna gdje je prije sa svakim autom prolazio 80 - 90 km/h normalno... hajde sto se prevrno ebes ga nema veze, nego sto auto ne lici ni na sto, lim ko papir, koda je od kartona auto pravljeno, zguzvalo se svo...
 
Član
Krenulo se od fabije...preslo preko golfa octavije focusa citroena pa evo doslo do dacie...haman da ce se zavrsit na zastavi....
:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top