Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update montirane gume i felge =) =)

Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky

Taaky je napisao(la):
hvala ..trudim se pomalo....bio je neki rad nesto sitno..one farove sam smirglo jer su bili ispucali od sunca..pa su sad kao novi..sve se sjaji...


Ma na radi ništa, središ sebi auto unutra da ti paše sve i uživaj u vožnji...
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky ...15.7 update felge stigle =) =)

Evo ga jedan update i na fabiani...danas su legle felge...nakon duzeg trazenja ostao sam na istim...jos jedne su bile za oko zapele al se prodale u sekundi..i ostale su ovi....ali su predobre bar za mene...felge su 15" 6jota et 38 ...felNe su kao nove nemaju packice na sebi...sutra malo poliranje da se malo sjaje bolje i da se skine malo crnila od kocnica sto ima ....i ide sutra poslijepodne postavljanje guma odma....i stavljanje na auto =) =) ... eveo koja slika od felgi

evo jedino sto je zagrebano je ovo...mada ja msm da se moze skinut polirkom...jer nije boja ogrebana...fele su boli glava stvarno
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update stigle felge .. =) =)

danas se nastavljaju radovi....felge oprane dobro i polirane...polirao sam rucno 3m pastom....ja sam prezadovoljan....samo nisam mogao u unutrasnjosti felge da skinem ono crnilo od kocnica...pa pitanje je cim bi to mogao uklonut...jer zelim da sve bude tip top ...ii da ..ovu ogrebotinu sam rijesio...i sada se ni ne primjeti =)
evo koja slika
polirana vs oprana samo =)

i evo ih sve 4 polirane....sve sam radio preko 3 sata...i ja sam zadovoljan...

i ovo mi upada u oko...nije toliko veliko ..ali smeta :D ....
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update stigle felge .. =) =)

pusti se tolikog poliranja, stavljaj to na auto, da vidimo kako leze :icon_smile:
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update stigle felge .. =) =)

poslijepodne to ide...dok rucam i idem u novi travnik montirat gume...jer jedino tamo imaju ovaj profil..a gumu sam nasao po nevjerovatnoj cijeni ...a jako su dobre ....tako da =) ...za oko cca 3-4 sata su gume na autu :D
i p.s. limpi..znam da ima jos zainteresiranih fabia vozaca za 15" felge :D ..da vidis kako leze :p
 
Član
RE: Skoda Fabia 1,9 TDI by Taaky 15.7 update stigle felge .. =) =)

Evo ga ...postavljene i gume...rezultati su ;);) ...auto je drugo stvarno...sada je puno stabilnija..i malkice kruca...i volan je jako malo tezi..ali nista strasno...vise se ne ljulja u krivinama ko prije...stvarno prezadovoljan...gume sam uzeo marke nankang dimenzija 195/50 r15 i oznaka je 82v...jako su dobre...a nije bilo drugih kupiti u krugu bugojna...tako da su predobre... a legle su samo tako....ubrzo ce biti jos radova na autu....vidjecu kroz koji dan...da skinem okvirove tablica...i da samo naljepim ih ...to bi bilo predobro...pa cemo vidit ...sta ce bit =) ...


 
Član
ko kamion je visok auto... def. moras neke opruge uzet s vremenom, felge su super sjele!
 
Član
Samo spusti i zatamni. Stara provjerena, a ovdje leže k'o budali šamar!;)

Edit: Koliko koštaju ove gume i kakve su? Može za koji dan kad ih malo testiraš da mi kažeš. Ja nešto nemam povjerenja u te šklj marke, ali svi kažu da ove nan-ku'ac-palac nisu loše.
 
Član
dobro su joj legle felne još spustiti,sviđa mi se boja na fabiji nabavi za blatobrane crne žmigavce kod mene su fabrički došli crni puno ljepše izgledaju na plavom autu
 
Član
fine felge, mada su meni previse slicne orginalu... samo place za oprugama. koliko si to platio gume, znam da je jaran imao dvije te nankang gume 15" samo su malo mesnatije bile, nije bio bas zadovoljan...
 
Član
fabia je visoka koliko je bila i na 14-ama...jer sam stavio jednu do druge i iste su..samo je ova malo sira....znaci isto je visoka...vidjecu u skorije vrijeme i kakve opruge....al tesko ih je nabavit... a gume asm nabavio po 75km ....nankang marka...gume su mrak stvarno....po rostovu...lete pravo...idemo puno brze sad s ovim...jer je stabilnija..nema vise onog osjecaja da ce se sad izvrnut il nesto...stvarno prezadovoljan sam...al sto kaze kolega...neka koji dan da vidim kako ce se ponasat pa onda =) ...a sutra cu probat zadnju tablu zaljepit dvoslojnim ljepilom imam neko od tepiha...sto sam dobio...jako je dobro..pa cu probat...i moram maglenku pravit..razbio sam sjenilo pasce puko danas ....pa cu to sve ujedno i probat...a dobio sam jos jednu ideju..da prednju masku sto je hromirano ofarbam u mat crno...jako mocno izgleda...pa cu razmislit i o tome ...
 
Top