Skidanje blokade na skuteru!

Skidanje blokade na skuteru!

Član
Zanima me da li je neko skidao blokadu sa skutera, radi se o kivey hurricane 50 cc 2008 godina
hurricane.gif

Gdje se nalazi i kako se skida?
 
Član
ovako druze imas 3 blokade kod njeg
1 na Auspuhu ovdje osjeces onu cijev sto ide na L iz auspuha i zatvoris rupu
2 na Variomatu za ovo ti treba neki majstor
3 na Elektronici ovdje samo prejesec jednu zicu na Ecu i to je naj bolje da ti majstor odradi

KAd skines ovu sa auspuha skuter ce ti biti jaci na startu
ovu na elektronici kad skines moci ces ici preko 80 km/h (ako skuter u opste moze )
i
 
Član
vozio sam ovo kino, sumnjam da on ima nekog prostora za brzu voznju, jer je slabasna masina, razguli se jadna
 
Član
Danas nadjem na knekom forumu da se treba skinuti piksna sa variomata, jer ona mu smanjuje rastezanje kaisa samim tim i vecu brzinu, danas cu ga rasklopiti pa da vidim sta mogu!
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ja imam isti model samo 82ccm :lol::lol:
za grada su dobri al za brda nisu bas, ide ono ali nije to TO

Prepadne se brda, a vako start ima dobar, samo da mi je ovu blokadu skinuti, danas sam sve rasarafo nema na auspugu, nema na variomatu, jedino da je elekronska ili da je manja dizna na karbasu!?
 
Član
dzaba skidas nemas ti tu blokada nikakvih, sta je tu je jednostavno ti skuteri od 50 ccm ne mogu bolje, uostalom i nisu za brdo ni extremniju voznju...

PS. mijenjaj rolnice(lakse stavi) ili oprugice na kvacilu ako ces da ide bolje uz brdo ali onda ce ti pasti konacna max. brzina
 
Član
menso je napisao(la):
dzaba skidas nemas ti tu blokada nikakvih, sta je tu je jednostavno ti skuteri od 50 ccm ne mogu bolje, uostalom i nisu za brdo ni extremniju voznju...

PS. mijenjaj rolnice(lakse stavi) ili oprugice na kvacilu ako ces da ide bolje uz brdo ali onda ce ti pasti konacna max. brzina

Gledao sam po forumuma izvuku ga na 70 na sat, malo bolja svjecica, auspuh, i dizna veca!
Ma taman je on samo da je u brdu malo zivlji!:cool:
Razbusicu blok da stavim veci klip!:cool:
 
Član
rekoh ti ja da bas i nema prostora za nabrijavanje, ovaj je, mislim, najslabiji keeway...to je ono za kulirat gradom, za guzvu, a za trke i za brda nije...kod njega je i 2T motor, koliko se sjecam
 
svi keeway motori od 50ccm su 2T, kod mene je Hurricane 90T -82.5ccm 2T masina...
ide na pravcu extra al u brdu me pojede komsijina Gilera Runner 2002.g 50ccm-vodenjak:lol:
sad cekam da dodje sa servisa pa cemo odma testirat uz brdo :D

ako ces da ti ide bolje u brdu onda stavljaj lakse rolnice, ako ces max brzinu onda teze ali radi boljeg starta jace opruge na lameli
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
svi keeway motori od 50ccm su 2T, kod mene je Hurricane 90T -82.5ccm 2T masina...
ide na pravcu extra al u brdu me pojede komsijina Gilera Runner 2002.g 50ccm-vodenjak:lol:
sad cekam da dodje sa servisa pa cemo odma testirat uz brdo :D

ako ces da ti ide bolje u brdu onda stavljaj lakse rolnice, ako ces max brzinu onda teze ali radi boljeg starta jace opruge na lameli

Ide ide Gilera Runer i na prvom gasu bolje povlaci, vozio sam ga, ali poskup skuter ako je u dobrom stanju!
 
Član
Nisam slikao, uglavom imaju dvije varijante, imas sito odmah na pocetku izduvne ili u loncu kao rebrasti lim savijen u krug ko pita :lol: to mu lafo lodje ko katalizator i blokada, smanjuje mu propusnost!
Sad munja ide oko 65, puse vjetar kroz usi!:lol:
 
Top