Skidanje blokade na skuteru!

Skidanje blokade na skuteru!

Član
Pozdrav...

Imam par pitanja...
Kako se na kraju skida blokada u aspuhu? Tako sto se odsece ona cev na koju ide crevo, tamo gde je cev auspuha savijena u slovo L, ili mozda na pocetku izduvne grane da se skine to sito, ili mozda u loncu taj rebrasti lim, ili sva tri? I kako uopste dodji do tog lima u loncu?


Hvala u napred!
 
Član
Milan97 je napisao(la):
Pozdrav...

Imam par pitanja...
Kako se na kraju skida blokada u aspuhu? Tako sto se odsece ona cev na koju ide crevo, tamo gde je cev auspuha savijena u slovo L, ili mozda na pocetku izduvne grane da se skine to sito, ili mozda u loncu taj rebrasti lim, ili sva tri? I kako uopste dodji do tog lima u loncu?


Hvala u napred!

Imas 3 vrste blokada na auspuhu, imas ne pocetku izduvne grane znaci odmah poslije klipa ima sito njega izvadis, ili ako nema to onda imas na pocetku londa kada rasarafas izduvnu od lonca ima sitka nju razbusis u vadis kljestima dio po dio dok je neizvadis i imas kod nekih modela slijepo crijevo ono se osjece!
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
kupis jarane sebi polovnu yamahu aerox 50cc vodenjaka ides 90km/h ko sale :cool:

neko nema 1500-2000KM da kupi pa se krpi onim cime ima :D
pa iskreno nemam ni ja jarane ja kupio ovu za 150 maraka u ch svabe hoce da bace kaze smeta u garazi ljudi su likovi a nama dodje dobro ovde :icon_smile:
 
Top