Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam dugo piso,radilo se kako se moglo.....
uglavnom radjeno je:
-d2s sijalice philipsove 85122 cm,imo kineske,svjetlile su ali ne kao ove:D
-motorici nivelacije farova za xenon farove(cca 48€ komad)
-sivi matt
-airride narucen,trebo bi stici ubrzo nadam se(dopizdilo mi farbat prednji branik zbog visine :D )
-felge OZ ultraleggere ofarbane u sivo matt boju(preporuka clan Suki farbo)
-kupljen volan od cupre,posto je stari se malo izlizo sa lijepe strane...

moje dvije ves masine...
2lu85lj.jpg


ovakav je bio(slika iz Karlovca) ED slikao....
2jeeioz.jpg


razlika made in china i origigi...(sa neta slika)
2hwfcav.jpg


volan ...
9gzdhx.jpg


pa motorici nivelacije,posto sa staroga fara nisu pasali(kraci su),moro uzet nove koje pasu samo na ibizu i cordobu xenon
14ctvk6.jpg


felge ofarbane,idu gore opet 215/35-18,maloj kcerkici pasu felge :D
5p3gaq.jpg


prije farbanja....
28rfnlc.jpg


radovi...
243f7sw.jpg

655mye.jpg

29lok7k.jpg

15rbmdx.jpg

2q1zc54.jpg

amwmcx.jpg

i na kraju je ovakav ispo,samo tu jednu sliku imam...
lajsne ofarbane u boju auta,produzena hauba gdje je bio znak,ali imaju se jos sitnice za zavrsiti...
 
Član
Odlicna Ibiza extra radovi,sto se tice boje mogla je malo orginalnija neka biti al ok je i ovo ;)
 
Član
Mislio sam na nijansu,mat siva ima na sceni nasoj vec odavno na jednom vec znas kojem autu pa sam zato rekao trebao si biti malo vise biti orginalan po pitanju boje ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Mislio sam na nijansu,mat siva ima na sceni nasoj vec odavno na jednom vec znas kojem autu pa sam zato rekao trebao si biti malo vise biti orginalan po pitanju boje ;)

ja nisam ih vidjo na nasoj sceni,crne matt jesam,a u drugoj boji da sam radio,mislim da nebi mi se ni svidjelo...
 
Administrator
pa šta iako ima još koja mat siva. To nije nikakvo pravilo :) Svako radi šta mu se svidja :)

Odličan posao :) Najviše mi se svidja airride:cool::cool:
 
Član
ivica je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Mislio sam na nijansu,mat siva ima na sceni nasoj vec odavno na jednom vec znas kojem autu pa sam zato rekao trebao si biti malo vise biti orginalan po pitanju boje ;)

ja nisam ih vidjo na nasoj sceni,crne matt jesam,a u drugoj boji da sam radio,mislim da nebi mi se ni svidjelo...

Samo cu reci pug 206 sigurno znas o kome je rijec,on je prvi nabacio mat sivu :icon_smile: zato sam i rekao moglo je to biti malo orginalnije ;) al dobro to je moje misljenje ;)
 
Član
prelistah temu od pocetka do kraja i nisam se pokajao auto je grom;);) i tu nema price al sto mi ogadi moje auto :lol: kad sam vidio ovu tvoju sibicu.:cool::cool::cool:
 
Član
Jel kod ovog Mađara naručen air http://www.facebook.com/media/set/?set=a.147151095333483.26360.100001157790459&type=1 ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top