Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
de mi reci jel ta felga u 18" izdanju osjetno laksa od tih drugih koje si mjenjao? jesi vagao sa gumom koliko ima? :icon_biggrin:

al ubo si prave fele, to je to!! :cool:
 
Član
Sve je bolja svaka cast, svaki puta kad uradis nesto kontam eh sad je nema vise ne moze biti bolja kad ono naprotiv sve bolja i bolja.. ;);)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
de mi reci jel ta felga u 18" izdanju osjetno laksa od tih drugih koje si mjenjao? jesi vagao sa gumom koliko ima? :icon_biggrin:

al ubo si prave fele, to je to!! :cool:

znam da sam je vagao samu felgu,18" 8j ima 8.1kg.....a sa gumom nisam vagao ali kada skinem jednom izvagat cu :D

melvin je napisao(la):
Sve je bolja svaka cast, svaki puta kad uradis nesto kontam eh sad je nema vise ne moze biti bolja kad ono naprotiv sve bolja i bolja.. ;);)

samo da se ne pretjera :D
 
Član
Video sam auto u Novom Sadu na jednoj manifestaciji,visina za svaki respect :cool:

a i po meni ozice najbolje stoje ;)
 
Član
Iskreno, meni je ovo bio SEX što ne znači i da su ove loše, naprotiv, ali...:

312498_2173458730931_1080687590_2421458_1475376323_n.jpg


320418_2173459210943_1080687590_2421460_878551542_n.jpg


:icon_eek:

Super su i ove, mislim da su taman, 19" je bilo baš ono extreme, ali izgledalo je prejebeno!!!:cool:
 
Član
slazem se oggy,al bile su velike,mislim da sam jedini 19" stpo na ibizi a bio sam visok kao koza...... :D
 
Legend
roti su bile nesto posebno , ali u svakom......bas u svakom izdanju je auto bilo premocno , nije do auta nego ko ga radi , svaka cast druze , oz-ice su super sjele ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
roti su bile nesto posebno , ali u svakom......bas u svakom izdanju je auto bilo premocno , nije do auta nego ko ga radi , svaka cast druze , oz-ice su super sjele ;)

hvala enese,valjda se vidimo u KA? ;)
 
Član
evo jedan video(malo los) ako se moze primjetiti,radi se o zvuku...

imam bypass ,znaci kad vozim roditelje u autu,normalno se cuje,kad sam bez nja,onda se dere :D

evo video pa ako se moze primjetiti....
http://www.youtube.com/watch?v=iSS6dnSeQLs&feature=youtu.be
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top