Seat Ibiza 96kw PD 2003- kupovina

Seat Ibiza 96kw PD 2003- kupovina

Član
Auuu ti mi reci...pravi se nasao. Mislim da smo na pp rjesili. Ne znam sto se kacis za mene stalno.
 
Član
Auuu ti mi reci...pravi se nasao. Mislim da smo na pp rjesili. Ne znam sto se kacis za mene stalno.
Jbg drug izvini ali moram jer me nervira svaki drugi post je tvoj al hajde da ti nesto pametno napises pa bih ja rekao svaka cast covjek zna al brate ti konstantno valjas gluposti
p.s. izvinjavam se i autoru teme,necu vise obecavam ;)
 
Član
Ne znam kakva ti je ta ibiza sto si gledao, ali u zavidovicima ima jedna siva, prodaje se na piku. Bila mi od druga, auto tip top, 96kw plus chip, auto servisiran do bola, on je prodao nakom seljaku, valjalo bi je kupit dok je nije unistio. Cini mi se da je uzeo samo da preproda, jer se slabo vozi. Ako nadjem link okacit cu
 
kod mog rodjaka u passat 5 karavanu 74 kw pd je plutajuci i bas ga prije 2 dana mijenjao....zamjenski je 1100 platio u tz a original je mnogo skuplji...ali vidim na piku da ga ima u Banja Luci saksov 800 KM... e sad na seatu ili golf 4 od 74 kw ne znam jel plutajuci ili nije...
ali na 96 kw sigurno jest...
moje misljenje je da ti je onda bolje kupiti golf 4 sa tim motorom ili ako ces vec tog seata onda uzmi 74 kw...
nije to samo zamajac nego je x stvari jeftinije za odrzavati na 74 kw...
 
Top