sea-doo bombardier RXP

sea-doo bombardier RXP

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci ajde da i ja predstavim svoju ljetnu zajebanciju... sea doo rxp 2005 :) radi se o rotax masini 4tech supercharged sa 215 ks, naravno dvosjed sportski sa poklopcem za drugo sjediste tako da moze biti i jednosjed... od dodatne opreme ima digitalni sat i bord comp, blokadu okretaja pomocu sporog i brzog kljuca tako da sa sporim kljucem nemozes razviti neku brzinu i uletat u obrtaje itd dok sa brzim sve mozes te automatsko i digitalno stelovanje potiska propelera i turbine ukoliko zelis da prolazis kroz valove ili da skaces :)

znaci nalazi se u opatiji na more jer gore provodim po cijelo ljeto...
evo par slicica...

2005 tek kupljen (slicice premalene al jbg s obzirom kakav se tad mob imo dobre su...)

d6svqbgs8ftx371ynhs.jpg

d7phtuhe9doo17gm7fxt.jpg


ostatak slikan u toku narednih godina normalnim mobovima i aparatima :)

xngk03wqsanbzv33oh20.jpg

6a03wmgmf8ps633n0dk.jpg

9r5vrvth2aj3ns23sxef.jpg


malo se servis radio :)
cg5jsk1lw9myzoq76944.jpg

malo motor
bvdnavsvema7i52n28q4.jpg

pogled na ins tablu i board comp...
xfhm9v6h5sbd8bsif3cx.jpg


ovo malo u marini slikan ovaj zlatno crni je od mog druga robija isti model samo 2007 godina sa stage 1 kitom i 255 ks :) ide brutalnoooo

yf2xclwwqla3st6uamx2.jpg

5qttvcq84vou8kq9qcq.jpg

yko28qv9mnh3uckj9dc6.jpg


evo jos dva rxt-a sa po 215 ks od nasih poznanika Vrdoljak-a hiihhiih kopiraju nas s bojama :D al rxt je model za 3 osobe...

l1csiyjmoyeagnzzi7mq.jpg


par tehnickih detalja

ENGINE Supercharged four-stroke, three-cylinder Rotax® SOHC with Intercooler
Closed-loop cooling system
HORSEPOWER 215 hp
DISPLACEMENT 1494 cc
BORE X STROKE 100 mm x 63.4 mm
COMPRESSION RATIO 8.5:1
CARBURETION Multi-port fuel injection
IGNITION Digital inductive
STARTER Electric
TRANSMISSION Direct drive with forward / neutral / reverse and electric VTSTM (Variable Trim System)

od opreme posjedujem prsluk neupijajuci i slabo promocivi sa zastitom za bubrege renomirane marke JETPILOT i rukavice iste marke te suncane naocale original od seadoo gumirane koje nemozes polomit niti tonu tako da nakon svakog pada samo ih pokupis i dalje :)


posto je kod mene vec dobrih godina i na sebi ima skoro 100 sati rada i ima velik broj povrsinskih ostecenja ostecenja narucena je nova guma rubova i uradjen veliki servis... na proljece die farbanje u ove boje kao sa slike samo jos moram naci u hr odgovarajuci servis koji se bavi farbanjem ovakvih cuda jer su to neke specijalne boje na koje trenje od vodu ne utice negativno te ne ostavlja pore za kupljenje algi i ne ubija sol boju i ide na prodaju direktno...

2006-sea-doo-rxp-personal-watercraft.jpg


a nakon toga kupujem ovaj najnoviji model RXP-X sa seriskih 255 ks koji se uvijek moze natunirat u ovlastenom seadoo servisu u zagrebu :) pozz

2008%20RXP-X.jpg
 
Super Moderator
najmocniji jet ski... jednom sam u hlacama ulazio u more da ga vidim :lol:
to kad je tek izaso ovaj model pa me zanimo i udjem u more jos hladno bilo :D
a vidi u opatiji covjece i ja sam gore ove godine bio ima rodjak apartman pa iso kod njeg i tako al nisam vidio ovo cudo :D
a ovo od tvog prijatelja robija... koji robi imam i ja jarana isto se tako zove iz zagreba je i on mi bas prico da ima neki zajeban jet-ski pa reko da nije to taj ?
 
Član
allroad je napisao(la):
najmocniji jet ski... jednom sam u hlacama ulazio u more da ga vidim :lol:
to kad je tek izaso ovaj model pa me zanimo i udjem u more jos hladno bilo :D
a vidi u opatiji covjece i ja sam gore ove godine bio ima rodjak apartman pa iso kod njeg i tako al nisam vidio ovo cudo :D
a ovo od tvog prijatelja robija... koji robi imam i ja jarana isto se tako zove iz zagreba je i on mi bas prico da ima neki zajeban jet-ski pa reko da nije to taj ?
hahaha mislim da ti je robert kcira taj prijatelj iz zagreba zar ne :) a ovo je roby bojic iz ceske inace a ako si bio u opatiji sigurno si vidio onog slr-a i rolce roica bijelog i tako jos par zestokih auta na ceskim tablicama sve identicne 0004 to je sve njegovo :)
 
Super Moderator
Pike_gti je napisao(la):
allroad je napisao(la):
najmocniji jet ski... jednom sam u hlacama ulazio u more da ga vidim :lol:
to kad je tek izaso ovaj model pa me zanimo i udjem u more jos hladno bilo :D
a vidi u opatiji covjece i ja sam gore ove godine bio ima rodjak apartman pa iso kod njeg i tako al nisam vidio ovo cudo :D
a ovo od tvog prijatelja robija... koji robi imam i ja jarana isto se tako zove iz zagreba je i on mi bas prico da ima neki zajeban jet-ski pa reko da nije to taj ?
hahaha mislim da ti je robert kcira taj prijatelj iz zagreba zar ne :) a ovo je roby bojic iz ceske inace a ako si bio u opatiji sigurno si vidio onog slr-a i rolce roica bijelog i tako jos par zestokih auta na ceskim tablicama sve identicne 0004 to je sve njegovo :)

a jebi ga nije to taj robi... nisam vidio SLR-a i RR-a al vidio sam bently GT continental, R8, par ferrarija... uglavnom ima auta boli glava... ovaj moj robi se preziva palić ako se ne varam... i on je imo bently GT continental... ima jos GL420 CDI, A4 2.0TDI tiptronic onaj novi sa brdom opreme... ima par X5-ica i X6-ica... ima novi SL65 AMG bijeli itd da ne nabrajam :lol:
i da mjesto vikendice on je kupio hotel da mu bude ko vikendica...
dobar lik skroz i on i ovaj mu buraz extra su nemam rijeci... i bas mi prica da ima neki navijen jet ski pa mi razglabali vazdan o tome :lol:
 
Član
ne ne ne ovo cudo ne cadi :) a koji hotel je robijev pa cu odma znati o kome je rijec stim da poznajem jako jako dobro opatiju i te jake ljude tamo al prezime palić nikad cuo josh da su privatizirali hotel josh manje ajde daj par asocijacija mora biti da ga znam...
 
Super Moderator
Pike_gti je napisao(la):
ne ne ne ovo cudo ne cadi :) a koji hotel je robijev pa cu odma znati o kome je rijec stim da poznajem jako jako dobro opatiju i te jake ljude tamo al prezime palić nikad cuo josh da su privatizirali hotel josh manje ajde daj par asocijacija mora biti da ga znam...

Nema hotel u opatiji vec na Vlasicu...pa ga zato znam... a inace na more ide tamo gdje ono rece neke otoke i neke poluotoke na vrh mi jezika boga mi ne mogu se sjetit imena... florida il nesto tako ne znam tacno i tamo ima nesta kolko znam :lol:
al mislio sam posto se zove robi pa kontam da nije taj moj :D

evo slika par njegovih vozilica :lol:









a ovo mu je buraz na sankama :D




trazit cu mu sliku od jet ski-a ako bude imo pa cu okacit ;)
 
Član
dobri amerikanci :)

evo samo jedno poredjenje kako ta cuda idu :)

http://www.youtube.com/watch?v=jTYk0O93ay8
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top