sea-doo bombardier RXP

sea-doo bombardier RXP

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
.nOKe je napisao(la):
IGY je napisao(la):
opako nema sta
jesi razmisljao neke felge i malo spustiti :lol:

i da ga zatamni loma :D

koliko kosta ovo cudo drug ?

one sanke sto sam ja stavio tamo su nove 13 - 14 eura al su navijene i najjaci motor u ponudi sto je... a mislim da i jet ski kosta otprilike isto...
 
Član
ha jbg noke mene je izasao tada 12 000 eura stim da ovaj novi planiram da dovucem iz amerike ovaj od 255 konja i gore ce me izac oko 15000 dolara a kod nas je takav 15.500 eura :) tako da cu relativno dobro proci :)
 
Član
znas koliko popije :) 1,45 min voznje 700 kn tank :) sitnica :D a tek marina godisnje a tek svakih 15 sati servis papren auuu dosad sam mogo jos 3-4 kupit od troskova :)
 
Legend
Pike_gti je napisao(la):
znas koliko popije :) 1,45 min voznje 700 kn tank :) sitnica :D a tek marina godisnje a tek svakih 15 sati servis papren auuu dosad sam mogo jos 3-4 kupit od troskova :)

a hbga, ja vjerujem da i to ima svoju car i sve je to super, ja npr bih volio imati nesto manje, npr 125ccm ili tako nesto, i fino kuku i kad krenem povucem ga sa sobom, i kad se vracam opet sa sobom, jer znam da je zara "plac" u marini..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
znas koliko popije :) 1,45 min voznje 700 kn tank :) sitnica :D a tek marina godisnje a tek svakih 15 sati servis papren auuu dosad sam mogo jos 3-4 kupit od troskova :)

a hbga, ja vjerujem da i to ima svoju car i sve je to super, ja npr bih volio imati nesto manje, npr 125ccm ili tako nesto, i fino kuku i kad krenem povucem ga sa sobom, i kad se vracam opet sa sobom, jer znam da je zara "plac" u marini..
nepostoji 125 ccm imas npr dvotaktne 500 i 600 ccm yamaha koji nisu skupi uopste oko 5-6 hiljada al to pije ulja i to nikad nece biti ko 215 ks il ovaj buduci 255 poslusaj malo onaj klip kako to zvizdi i ruci :):)


evo npr jedan klip tuniran rxp-x

http://www.youtube.com/watch?v=q55-xX6s6vw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ZsCHMu_RT0g&feature=rec-HM-r2

garet gt3082 turbo motec600 :) pozavidili bi mu svi ucesnici sr-ova :)
 
Legend
a dobro, et kazem neki mini jet ski heheh :D
dada,znam te yamahe one sto imaju na moru da se rentaju, isto strasne masine :D
 
Član
ma samo mu zatamni rubnjake...spusti ga malo dobre felugice i chrom prstenove na ins.tablu i bice ko mina:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top