Savjet oko izbora auta

Savjet oko izbora auta

ukratko, treba mi savjet oko izbora auta, premišljam se oko OPEL CALIBRE, NEKOG RENOA KLIJA, ili HONDE CIVIC, pa dajte prednosti i mane ovih auta, na šta trebam paziti? NAPOMENA: sva 3 su benzinci
 
Član
Zbog ovakvih komentara forum nema buducnost!
Back to topic : druze zaboravio sinajvazniju stavku a to je koliko keša imas? Ima ili je bila jedan civic na forumu se prodavala extra stanje . O calibri se dosta pisalo po forumu i vise sam losih stvari procitao
Zbog ovakvih članova forum nema budućnost!
Kakvi forumi? Kakvi članovi? Kakve teme? Kakav topic i offtopic? Ja sam po forumima, automobilskim prvenstveno zadnjih 15 godina...jedino što preostaje je zajebancija sa ovim mercedesdžijama i sličnim.
 
Član
svaka druga tema pomoc u kupovini auta, i sto je najzesce ni jedan koji otvori temu ne zna sta bi, a kamoli mi da znamo, ne preostaje nista nego sprdati se u svakoj temi ovog tipa
 
svaka druga tema pomoc u kupovini auta, i sto je najzesce ni jedan koji otvori temu ne zna sta bi, a kamoli mi da znamo, ne preostaje nista nego sprdati se u svakoj temi ovog tipa
To što si ti u Italiji i možeš da sebi kupiš auto kakvo želiš ne znači da i ja mogu isto, daj mi ti 20-ak hiljada km i kupiću auto koje želim
 
Zbog ovakvih članova forum nema budućnost!
Kakvi forumi? Kakvi članovi? Kakve teme? Kakav topic i offtopic? Ja sam po forumima, automobilskim prvenstveno zadnjih 15 godina...jedino što preostaje je zajebancija sa ovim mercedesdžijama i sličnim.
da da, zbog članova je, a ne zbog toga što 90% foruma piše : "ima tema potražI" i drsko i cinično odgovara neka pitanja tu
 
Top