Savjet oko izbora auta

Savjet oko izbora auta

Član
To što si ti u Italiji i možeš da sebi kupiš auto kakvo želiš ne znači da i ja mogu isto, daj mi ti 20-ak hiljada km i kupiću auto koje želim

Da si bogdom upravu kupio bih i tebi jedno auto vjeruj mi. Nemoj padat na skupa auta iz inostranstva, vecinom je to kupljeno kreditom kojeg ce i unuci otplacivat, ili je rentano.
Ako ti glavni prioritet u zivotu bude materijalno propao si.
Ne cudi me razmisljanje, bas tipicno bosanski
 
Član
ima li administratora ovde ? pa ovo prelazi na temu padaju li pare s drveca !
A ti druze koji si zacetnik ove teme , trebao bi konkretniji biti ustvari mnogo konkretniji ako vec nesto trazis onda kazi i uslove a ne trazim calibru clio ili ...
 
Član
ima li administratora ovde ? pa ovo prelazi na temu padaju li pare s drveca !
A ti druze koji si zacetnik ove teme , trebao bi konkretniji biti ustvari mnogo konkretniji ako vec nesto trazis onda kazi i uslove a ne trazim calibru clio ili ...

Slazem se , trebao si napisati sta hoces ,
Ali poredjenje calibre i clia je ni blizu , ne zna se po tom pitanju nista :D

Sta ti je bitno kod auta ?..Sta trazis ,
ima svasta ovdje da se kaze na ovaj offtopic ali necu , neka nas pri temi ;)
 
Član
Ali si stavio na početku 3 auta koja jedno s drugim veze nemaju. U putu se nisu srela.
Clio ne bi ni pijan, a ne drogiram se pa zanći da neću nikako.
Kad bi ušao sa Kalibrom u mahalu svi bi pitali jesam li se to orodio sa Romima(.
Da uzmem Hondu prvi komentar mog majstora bi bio: "Idi u ku++c dosta sa se shebo tražećii dijelove za ovo što si dosad uzimao".
 
Član
Ali si stavio na početku 3 auta koja jedno s drugim veze nemaju. U putu se nisu srela.
Clio ne bi ni pijan, a ne drogiram se pa zanći da neću nikako.
Kad bi ušao sa Kalibrom u mahalu svi bi pitali jesam li se to orodio sa Romima(.
Da uzmem Hondu prvi komentar mog majstora bi bio: "Idi u ku++c dosta sa se shebo tražećii dijelove za ovo što si dosad uzimao".

Uzeo si mi rijec iz usta , e bas tako ,
Trazi audia A4 prvu liniju i ugradi plin :)
 

EE9

Član
Da uzmem Hondu prvi komentar mog majstora bi bio: "Idi u ku++c dosta sa se shebo tražećii dijelove za ovo što si dosad uzimao".

Dobar ti majstor...ne zna on da HONDA treba samo standardne, potrošne dijelove, kojih danas ima skoro svugdje za nabaviti! ;)

@mercedesdžija....na ovoj tvojoj spomenutoj listi od tri prozvođača....dva su poluproizvoda a treći je HONDA! :D
 
Top