sarajevo-x

sarajevo-x

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
idog.jpg
 
Sjooj, pa ne razumijem vas vecinu..Pa odite malo u nasu temu antituning pa pogledajte kako vi i mi svi ismijavamo ljude koji voze napucaTa auta. Pa nismo li svi manje vise isti. Imamo svi taj prokleti nagon da diramo slabijeg od sebe i da cim okupimo copor pocnemo ismijavati.. "Pometi ispred svojih vrata, pa onda ispred komsijinih."
 
Oggy je napisao(la):
onlesoner pise:
ao, jao dvica '84. 4000KM
Vidi se da je neki inteligentan i inovativan momak, cak novi izraz u nasem jeziku nam je podario za Strut-bar, vezaci amortizera
A kad ste se vec dotakli tih divljaka carsijskih na tockovima, da li je neko upratio onog balavca sa starim crnim Puntom, crvene linije preko cijelog auta, ubacuje se naglo bez zmigavca non stop, stalno nesto trubi, kao da vozi F430, a ne Punta, par puta je moglo doci do ozbiljnijeg sudara .

Brum brum, prozvan si i ti :D

Madzidov (icemanov) bmw je vrh papanluka, kazu drago im sto je takvo jedno oskrnavljenje otislo iz sarajeva

:D

joj dobrog sajta :D

Ne manipulisi informacijama, ne radi se uopce o ''Brum brumovom'' Puntu.
Trebao si citati postove poslije ovog.
 
Član
Mogu mislite koje oni bijesna mašine vozaju :lol: Kad bi čovjek sve uzimao zdravo za gotovo, ubio bih se.
 
Član
ionako će me admini poslati u Banoviće, ali libo me gabri...
šta ima photoshop ćuneri, kako ide?

vidim, osjećaju se neki prozvani sa temom, pa prijete kao djeca preko interneta...je li vas to toliko istina boli?

ali, lako ćemo mi sa djecom...

nego, šta na onoj temi ne valja, i šta je to toliko pogrešno stavljeno?? slažemo se za Golf Country, momak očigledno ne zna kako izgleda serijski model...

Je li vam to ona BMW trica Madžida vrh vrhova u tuningu???ako jeste, onda ste fakat likovi....i da, dosta slika je postavljano sa ovog foruma, ali sa vaše teme antituning, prema tome ne kakite previše...

što se tiče prozivanja Žana, čitajte malo bolje, niko o momku nije rekao ni jednu lošu riječ, nego da je loše lijepiti takve stvari na auta, imaju bolji načini da se oda počast preminulom drugu...ali jok, vi bolje znate...

uglavnom, čitajte i dalje...možda vas još nešto pogodi, pa se naljutite i počnete sa cyber prijetnjama...

do tada, svim normalnim likovima na ovom forumu, a znam da ih ima, šaljem pozdrav...

:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top