sarajevo-x

sarajevo-x

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
Stavili su i Golf Country-a u temu "papanluk" sto ce reci koliko se razumiju...

bas sam malo prelistao i vidjeh i country
ali kad se vidi kakvih tu auta ima sve je covjeku jasno, ovi tacki nemaju, a kamoli auta
dobro im je kolega alive napisao u zadnjem postu
 
Bijedno bas... ali od nekoga ko vozi stock auta, i nema veze s vezom o svijetu tuninga, nista drugo i nisam ocekivao... Uglavnom tipicni papci od ljudi mogu nesto takvo napisati.

Vrijeme je da im se tamo malo ??rem po postovima :icon_smile:
 
Oggy je napisao(la):
I .nOketov golf je nasao mjesto tamo :D

Nista, slike sa worthersee, ako su u svijetu papci, onda smo i mi svi redom :D

Joj kad neko uzme laprdati o necemu sto ne zna, gori su od onih penzionera od kojih je svako arhitekta, i svako komentarise o zgradi koja je u procesu izgradnje... te ne valja ovdje prozor, sto nije vamo, ne valja fasada... niko od njih ne zna kolike je debiljine siporex a laprda... potpuno ista stvar i s ovim papcima :icon_mad:
 
Član
Oggy je napisao(la):
I .nOketov golf je nasao mjesto tamo :D


Komentar potreban?!

P.S. pogledajte cijelu sliku, ne znam staviti manju


Al kad vidim ovaj grudnjak jel ovo push up bra Groznoooooo,fuj






strasni noke uber jdm d60
noke ako citas znamo da ti je auto u papirima 86

ma najjaci su c,c,c
 
Član
sta se sekirate ljudi, evo jedan quote iz teme

"P.S
Najludje auto u Sarajevu je ona Corvetta sa prednjim farovima od Punta"

misli na onog Vipera, toliko o njihovom znanju :D
 
Član
Mamicu im eno i mog bivseg golfersa... barem su najlijepsu sliku izabrali haha :D Fakat je dobro izgledo neznam sta oce ove debili
 
Član
Ma tamo 50% debila, cast izuzecima. Ne znaju nista o autima, a vecina ih nema ni 3% logike da sami nesto shvate.
 
Početnik
Nije sam johntra,ima jos podosta clanova ovog foruma koji tamo pljuju ali ima i onih fer i korektnih.Ja evo listam citavu temu nemogu vjerovati kakvih idiota ima tamo :icon_confused:
 
Član
Kako bih volio demolirati facu nekom od ovih kretena sto ismijavaju tuđa auta a nemaju ni rošle da vozaju e onda bih mu facu namotiro na haubu i uslikao i postavio kao antituning
 
Član
mah djeca sto se nervirati beze :D isli slucaj imam pored mene, komsija....vec zamislja kako ce da uspije u nekakvim glupostima i kupiti neki supercar :) a pao u prvom razredu srednje et sta's dalje :D
 
Član
Nisu puno blatili mog golfaca haj... ima tu moj drug dottore da opravda sve hehe

Momak je rekao da je maska papanska i jeste bila al boze moj :D

e9aq6w.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top