Riknula turbina.

Riknula turbina.

ne moze se preko dijagnostike otkrit da li je chipovan, to moze samo onaj sto radi chip tunning, provjeri jel originalna mapa, mada za to nema potrebe ako se osjeti da auto ide brze za svoju snagu na papiru a taj 74kw se mjeri sa 81kw bosch pumpa na cesti
kod mene je taj u turbo servisu prikopcao beku diagnostiku i gledao koliko puni kolko bari.
a neke diagnostike ti nemogu reci nista.
 
Član
Fino se zapricali al niko da kaze da trebas odvesti i stavitu fabricku mapu sko zelis da vozis ispravan auto. Dijagnostike ne vide cipovanje! Sem one u ovlastenom. Ona sve vidi....a bas bi volio znati koliko je konja sada s obzirom da 74kW PD ide kao nevrijeme! To je moralo nesto mnogo da se modifikuje!
 
A zaboravih reci, auto je uvezen iz njemacke, tako da ako je cipovana to je odradjeno tamo
nemora znaciti , ovi stu dovlace vozila to isto rade. ti ga probas i vidis kako ide i kupis a ustvari na izdisaju motor ili turbo. gore sam ti napisao sta jaruga moj radi , al ovu mk4 sto je sjebo jbg nezzz. dobra turbin bila dobar motor nezz. cipovo jos jednog pasata 96kw. i ti ces to sutra uzeti npr. danas to svako radi
 
druze ti si puno nacitan :D:D
ima slucajeva kad dodjes majstoru i kazes, ide mi fino al poslije 3000rpm mi oduzme gas...
majstor skine turbo, ocisti i ustima kako treba, i ti kad probas, vidis ne ide ko prije ali ne gasi turbo, znaci sad je kako treba al tebe jebe ono sto ne ubrzaje ko onda kad je palio safe mode
 
druze ti si puno nacitan :D:D
ima slucajeva kad dodjes majstoru i kazes, ide mi fino al poslije 3000rpm mi oduzme gas...
majstor skine turbo, ocisti i ustima kako treba, i ti kad probas, vidis ne ide ko prije ali ne gasi turbo, znaci sad je kako treba al tebe jebe ono sto ne ubrzaje ko onda kad je palio safe mode
pade mi na um poluga dole da nije ko sta sarafo :)
 
Član
Diselman01 kako ti se da spam ovat toliko :) pa druze ti sam pitas i sam odgovaras...na svakoj temi 90% tvojih postova :)
Svaka cast ;)
 
Član
nemora znaciti , ovi stu dovlace vozila to isto rade. ti ga probas i vidis kako ide i kupis a ustvari na izdisaju motor ili turbo. gore sam ti napisao sta jaruga moj radi , al ovu mk4 sto je sjebo jbg nezzz. dobra turbin bila dobar motor nezz. cipovo jos jednog pasata 96kw. i ti ces to sutra uzeti npr. danas to svako radi
Moj drug je uvezo iz njemacke tako da znam sigurno da nije ovde cipovana, ako je uopste cipovana
 
Top