Renault Megane III RS

Renault Megane III RS

Da, ja cu ti odradit felge, tj da pogledam pa cemo skontati nesto, ako nista da te uputim dalje al iz prve ruke da rijesis problem odmah.. a ne rekla kazala..
Sto se panorame tice, imam ti jednog druga koji je vec radio to na jednom superbu, gledao sta kako, jesi ti ustanovio kvar, sta je problem sa panoramom ?
Napisi ovdje ili na PM pa da se skontamo i oko toga..

Ja koliko znam, nema problema sa panoramom, osim sto je fixna, mozda zeli napraviti pomicnu :)
 
Član
Je li moguce da si bio ti u petak uvece u Gracanici, a juce od Orahovice do Gracanice isti ovakav isao iza mene?
Auto je vrh.:)
 
Član
Ajoj auta i zla, ovaj projekat moram pratiti :))))))))))
A što si ekipu u uniounu okupio oko auta :p
 
Član
Uradena crna folija na krovu nesto sitno i na tabli. Malo nesto radeno na stopkama zatamljeni crveni dijelovi ;)

DSC_0048.jpg

DSC_0055.jpg



U naredne dvije sedmice "clean look" i "stage 2" kompletirati to je plan.
Novi intercooler, kompletan izduv kao i downpipe sto bi trebalo da bude dovoljno za 330ps sto je dalje dovoljno za ovu godinu ;)
 
Član
Nakon mjesec i pol cekanja da dodu dijelovi iz Velike Britanije konacno jutros sve gotovo montirano na auto. Iskoristo bih priliku, uskoro uploadam slike, znaci prodajem kompletan stock izvud sa megane Rs 250 2010 po dosta povoljnoj cijeni, bombine megane 2009+ vozene nekih 10km vodenu pumpu, intercooler stock 2010 do 2014 RS .
Takoder kupujem Boost Gauge, po mogucnosti novu

Evo par slikica kako izgleda, hvala "Sportcar-U Sarajevo " na korektno obavljenom poslu. ;)



intercooler.jpg
lonac.jpg

izduv.jpg

izduv_1.jpg

Blow_off_FORGE.jpg

kraj2.jpg


kraj.jpg
 
Top