Renault Megane III RS

Renault Megane III RS

Član
Novi projekat vjerovatno najskuplji do sada ali nema pomoci ludoj glavi ;) ....
Za pocetak bi volio da dobijem par savjeta, preporuka za pojedinosti koje mi trebaju u kratkom roku.

* 2 felge su mi na rubovima ostecene potrebno je kvalitetno fixirati i po dogovoru mozda i ofarbati pojedine dijelove. ( renault RS felge 19')
*Potreban mi je neko da mi uraditi par naljepnica po naruzbi, moguce i stampanje na foliji u slucaju da ne postoji bolje rijesenje.
*Ako neko prodaje ili zna gdje se mogu kupiti polovne celicne felge 5x114,3
*Da li znate nekoga ko radi sibere/panoramu na prostorima BiH pa mozda i susjeda.
*Neko iskustvo sa OCT chipovima, ozbirom da sam vjeran SMu ali mnogo lijepih stvari sam cuo o navednom chipu.
*Potrebno mi je znaci pefektno iskopirati fabricku verziju kozice na mjenjacu radio sam par puta u Hadzicima neke sitnice ali nisam nesto zadovoljan.

Jos par stvari ce biti potrebno ali nesto vise kasnije. Bacam par slika svaka ideja dobro dode ;)

DSC_0005.jpg


DSC_0008.jpg


DSC_0004.jpg


DSC_0015.jpg


DSC_0016.jpg
 
BHT Ovisnik
Jel ovo onaj sto se na piku vrtio? Predobar auto, strasno mi se svidja, pa i obicni 4vrata GT. Boja mu odlicno lezi. Nek je sa srecom!
 
Legend
Javi mi se za felge i to za panoramu na 061 360 783 pa cemo nesto zavrsit, nazovi me poslije pola 5 pa da te uputim ;)
 
Član
Stvarno ne volim Francuska auta a naročito Renoa,,, :D

ali ovaj RS je odličan, još sa panoramom kad uradiš :cool:
 
Član
Jeste to je taj Megane vjerovatno danas slikano sa povratka u Rajvosa iz Gradiske.

Uradenu su pripreme za stage 2, ali postoji problem koji moram rijesiti prije postavljanja intercoolera i izduva.
Na 5600+ obrtaja samo u 4toj 5toj brzini vjerovatno i 6toj pocinje "trzati"-gubiti snagu sto se vidi i na dynu ali i osjeti na cesti. Znaci ostale brzine funkcionisu strasno. To je to tih 280+ konja. Struja je provjerena, nije 100% svijecice bombine sve. Jedino sto se vidi POVREMENA greska na gornjoj sondi ako to nije prepostavlja se da jedino moze biti do pumpe da ne baca dovoljno na tim momentima gdje najvise treba autu goriva. Takoder je provjereni filteri goriva nije ni to, kao ni samo gorivo.
Evo clip ne znam koliko se osjeti na clipu ali eto...

Noke - Javim ti se kada ovo fixiram da se dogovorimo oko felgi posto prepostavljam da ces ti to uzeti da radis. A za panoramu imas nekoga ja vjerujem?

Postavljam par slika iz Gradiske aBd slijedeci put da sve bude ok pa da ide na 320+hp ;)

servis_222.jpg

servuss_11.jpg

gradiska_2.jpg

gradiska_3.jpg

gradiska_11.jpg
 
Legend
Da, ja cu ti odradit felge, tj da pogledam pa cemo skontati nesto, ako nista da te uputim dalje al iz prve ruke da rijesis problem odmah.. a ne rekla kazala..
Sto se panorame tice, imam ti jednog druga koji je vec radio to na jednom superbu, gledao sta kako, jesi ti ustanovio kvar, sta je problem sa panoramom ?
Napisi ovdje ili na PM pa da se skontamo i oko toga..
 
Top