Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
RE: Renault Clio

Gdje si ti placo bobinu 170 km :icon_question: U ovlastenom 140
[/quote]

Platio je u Motorexu 169km tj bobina i kablovi od svjeca jer zajedno ide.. a fkt 140 u ovlastenom ? ja bas nisam zvao tu jer sam mislio da ce biti skuplje ccc :icon_eek:
 
Član
RE: Renault Clio

D_cash je napisao(la):
Gdje si ti placo bobinu 170 km :icon_question: U ovlastenom 140

Platio je u Motorexu 169km tj bobina i kablovi od svjeca jer zajedno ide.. a fkt 140 u ovlastenom ? ja bas nisam zvao tu jer sam mislio da ce biti skuplje ccc :icon_eek:
[/quote]

I meni je bila vrisnula Tacnije ne vrisne bobina nego pucaju "olovke" na kablovima pa probija struja i frca po bloku a auto trza na niskim obrtajima i bla bla... Zato ne skidaj kablove sa svjecica ako bas ne moras Nemoguce samo kabal zamjeniti - fakat glupost Nekada pali fora sa izolir trakom doduse kratko vrijeme Pisem ovo jer valjace nekome Kod Halilovica sam platio 140 + regularna garancija da ne blatim druge sta i koliko su trazili

on topic - cudi me da ti je letva stradala obicno odu spone a i one su poprilicno izdrzljive :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Renault Clio

Isti slucaj kod mene treci cilindar nije radio tj slabo svijeca bacala iskre tako da sve zajedno mora ici nmgu posebno kablovi... cista glupost tj nacin da se uzmu pare ;) da te pitam ovdje jesi li radio veliki servis jer ja cu raditi ove sedmice ..znas li cijene za zupcasti remen + spaner .i mikro remen sto ide preko alternatora , vodena pumpa , i trebao bih zamijeniti dihtung dekla .. moze odg na Pm..
sorry za off ;);)
 
Član
RE: Renault Clio

Dzoni3 je napisao(la):
Svaka cast na novom autu , neka te dobro sluzi :icon_smile:

hvala dzoni :123:

A za ovaj veliki servis, zena od koje sam kupio auto dala mi je racun u kojem pise da je u 11 mjesecu prosle godine mjenjala zupcasti + spaner, mikro remen i ulje u nekom servisu delta cini mi se, racun mi je u autu i oko 320 km je sve..
 
Član
RE: Renault Clio

evo felge za tebe da i ja zaradim nesto
http://www.pik.ba/artikal/2633816/felge-15-quot-renault-clio/
 
Član
RE: Renault Clio

E ovako, posto dugo nista nisam pisao.. Promjenio sam letvu volana kompletnu sa krajnicama i zezao se oko toga.. Ugl sad je sve gotovo, napatio sam se ali sam ga doveo u red :icon_smile:
Nedavno sam kupio felge za njega, trazio sam neke vece i nasao ih ali trenutno nisam u mogucnosti kupiti i gume pa jbg, uzeo sam ove 14" na koje sam stavio svoje gume..


pa onda mala proba :lol:


i evo kako to sve zajedno izgleda na autu, neke slike s vikendice danas, ruzno vrijeme i s telefonom slikano al jbg :icon_smile:










:123:
 
Član
RE: Renault Clio

Danas sam bio besposlen pa odlucio ofarbati dobose:D ugl bolje je nego ih gledati onako hrdjave..
Ovako je to bilo


onda prvi sloj farbe, izgleda sareno ali nakon 3 sloja sve je izjednaceno :icon_smile:


i ovako to izgleda gotovo



:123:
 
Član
RE: Renault Clio

Nisam vise mogao gledati onu odvratnu zutu boju, evo male promjene :D
smirglanje


farbanje


i nazad isto


i evo kako izgleda gotovo :icon_smile:




:123:
 
Član
RE: Renault Clio

eee . .gdje su te lezaljke sa novina po 45 maraka ?? hahaha . .salim se . . fino si ofarbao, nema sta:cool:
 
Član
RE: Renault Clio

Evo jos koja slikica, skinuo sam znak CLIO i fino ocistio nitro razredjivacem i kasnije sonax polir pastom i vratio znak.. Evo kako je izgledalo kad sam ga tek skinuo :icon_eek:


Vidim da nisam stavljao ni slike motornog prostora, evo jedna.. Ne bas tako uredan al se auto konstantno voza, unutra i okolo je uvijek cist, a motor malo rijedje perem :lol:


Eh onda sam se igrao sa crnom mat folijom, prvi put u zivotu :lol: uradio znak evo kako je ispalo ;)


i jos sam nesto uradio, imam samo jednu slikicu, sta mislite :icon_question: po uzoru na CLIO SPORT :icon_biggrin:


:123:
 
Top