Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
RE: Renault Clio

Da malo obnovim temu, posto vidim da se vise slike ne mogu vidjeti :icon_smile:
konacno je rijesen problem one lampice sto se non stop palila, safe mode, koja pokazuje neki kvar na motoru


otislo je neko sranje na gasu koje me toliko vremena patilo a mislio sam da je nesto puno opasnije (citaj skuplje) sad sam rahat :lol:
evo jedna s dijagnostike


takodjer moram u skorije vrijeme mijenjati sva 4 amortizera, aksijalne lezajeve, zadnje lezajeve, krajnice, ulje ima dosta toga al polahko :icon_biggrin:

evo jos koja "onako"








kupio sam i zimulje, sava eskimo naprijed nove 175/65, nazad imam neke michelin proslogodisnje od starog istih dimenzija.. malo se bavio celicarama nemam slike al bice uskoro :123:
 
Član
RE: Renault Clio

Evo i slika, clio na celicarama i zimskim gumama :icon_smile: kupio sam i ove silikonske brisace..
felge sam brusio, kompletne farbao temeljnom pa ovom nekom crno-sivom:






planiram uzimati jos onu koznu zastitu za haubu prije zime i to bi bilo to.. :123:
 
Član
RE: Renault Clio

Evo ga dns mjenjao ulje, sipao "ravenol" 10W40 polusintetika, kazu u servisu da to ulje ide u njeg. Usput sam i permant zamjenio, ljetos sam par puta dosuo vode pa reko ide zima i ovi minusi da ne bude problema :icon_smile:



:123:
 
Član
RE: Renault Clio

Ovo sam isto ja sipao u svog Seata , zadovoljan sam , ali u mene je stari TDI pa može to ići , u dCI bi trebao sipati , 5w40 ili 5w30 , punu sintetiku.
 
Član
RE: Renault Clio

U servisu kazu da je ovo ulje tvornicki preporuceno za ovaj motor i mjenja se svako 10 hiljada km.. Nadam se da nece biti nekih problema, uostalom vidjet cemo :icon_smile:
 
RE: Renault Clio

kad palim auto zatrese mnogo i motor se zatrese mnogo
tako je isto i kad se gasi
neko mi je rekao da je nosac motora
pa ako je neko mijenjo to koliko kosta :)
hvala :)
 
RE: Renault Clio

kad palim auto zatrese mnogo i motor se zatrese mnogo
tako je isto i kad se gasi
neko mi je rekao da je nosac motora
pa ako je neko mijenjo to koliko kosta
hvala
 
Član
RE: Renault Clio

imas dole nosac motora i mjenjaca, jedan je dio. u motorexu prije nekih pola godine sam placao 50 km, ali vec vidim da bi ga opet trebao mjenjati.. :icon_rolleyes:
 
RE: Renault Clio

samky je napisao(la):
imas dole nosac motora i mjenjaca, jedan je dio. u motorexu prije nekih pola godine sam placao 50 km, ali vec vidim da bi ga opet trebao mjenjati.. :icon_rolleyes:

to znaci cesto ode da znam za ubuduce
hvala na informaciji :)
 
Član
RE: Renault Clio

Nosac mjenjaca 70km, a nosac motora 45km :lol: Kad sam mjenjao takve su cijene bile. Inace super clio ;)
 
Član
RE: Renault Clio

super clio :cool:

samo nek nas ima:icon_smile: sretno u nastavku...:123:

gdje se moze naci ova naljepnica kod zadnjega blatobrana:icon_question:
 
Član
RE: Renault Clio

hvala puno, ovu naljepnicu sam pravio sam, uzeo crnu foliju, izrezao je na velicinu a4 papira i sliku s neta isprintao na poledjini folije, onda samo izrezao.. ali mozes to uraditi po sarajevu svugdje
 
Top