RECITE ne VW-u

RECITE ne VW-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto neko rece zna i lopov sta valja :D
Koliko ima drugih automobila koji su ukradeni i to mnogo vrijednijih ciji vlasnici vise nisu medju zivima zbog toga, ovaj makar nema noge :p
 
Legend
Skrecete sa teme, to nije poenta ... Covjeku se sjebo zivot radi toga.

MAZDA RUZNA :) hajd da i to cujem, ja fakat nisam ljubitelj Mazde, al auto nije lose. A rec da je ruzna, to je bas onako usudio bih se reci naivna izjava, ajmo reci ne promisljena.

O ukusima se ne raspravlja ali 3ojka, dvojka, 6ica, RX8 sve su samo nisu ruzne.
 
Legend
djulba je napisao(la):
ok daki,ali meni je ružna...i tačka...kako kome...

Ma ne, nemoj da me pogresno skontas, nisam nista lose mislio. Ovo je samo otvoreno komentarisanje.

2009-mazda6.jpg


Mazdu sam random izabrao, prva mi pala na pamet. Evo dotako bi se Toyote.

RAV4, Hyundai coupe, KIA Ceed, Renault Megane, Toyota Auris, Suzuki SX4, meni su to sve preljepa auta, a nisu ni blizu na meti lopova kao VW.

mazda_6_us.jpg
 
Član
daki je napisao(la):
djulba je napisao(la):
ok daki,ali meni je ružna...i tačka...kako kome...

Ma ne, nemoj da me pogresno skontas, nisam nista lose mislio. Ovo je samo otvoreno komentarisanje.

2009-mazda6.jpg


Mazdu sam random izabrao, prva mi pala na pamet. Evo dotako bi se Toyote.

RAV4, Hyundai coupe, KIA Ceed, Renault Megane, Toyota Auris, Suzuki SX4, meni su to sve preljepa auta, a nisu ni blizu na meti lopova kao VW.

mazda_6_us.jpg

Pa zna se zasto nisu na meti lopova...Nisu zasigurno zato sto su ruzna,naprotiv prelijepa su :p


A ova nova mazda6 je cudo, kao i sva ta auta sto si nabrojao! Imaju oni Japanci "nesto"
 
Član
91prve u tasu 26 hiljada moj stari platio dvicu,ipak je bila kod nas jeftinija :D:D makar smo na necem uzimali od komsija :)
 
Član
i moj je hapit,a bio kasko,ukraden 93ece u cro,i nikad nishta se ne dobi...al mozda nekad i kane kakva para
 
Legend
Uf debelo sam profulo temu, trebao sam napisati SVI VASI ukradeni golfovi :)

Ah da zaboravio sam gore navesti BMW-a, pa ni on se ne krade u BiH, ne toliko kao VW koncern.
Salu na stranu, da se ne pomisli da hocu reci da to auto nevalja, naprotiv. Medjutim nekako mirnije spavas kad nemas parkiranog VW-a. Recimo moj stari redovno glumi policajca na prozoru, cim neciji alarm zapisti.. :) a stacu mu kad vozi Skodu :)
 
Član
Kupite sebi Fiata i spavajte ko ja:)
Ne treba vam alarm nece ga niko ukrast.... i ako vam ga ukrade nece daleko stici:p
Joj pricam ko da vw-a vozim:p

Al zato mirno sleeping...
 
Član
wozim golfa i stari ga vozi ODAVNO nikad nista jednom su pokusali ga ukrast i komsija izleti s kalasom (posleratno vreme ):D srry za off
a taj lik da nogu izgubi zbog auta ???? debil jebes to a jeben mu je buraz ako gleda do para pa da ne prica s BRATOM ne kapiram
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top