RECITE ne VW-u

RECITE ne VW-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ako ste ikada nekome postavili pitanje: "Recimi mi jedan dobar razlog zasto da ne kupujem GOLFA (VW), e pa odgovor na to pitanje Vam dostavljamo.

NAKON 17 godina policija mu pronasla ukradenog Golfa II

Iako je automobil ukraden, godinama je redovito prolazio preglede i registracije, a osiguranje je isplatilo tri štete. Golf je promijenio četiri vlasnika​

Za novi VW Golf II, koji je 1991. stajao 30.000 njemačkih maraka, Gojko Hrnjak iz Zagreba je od brata morao posuditi 10.000 maraka. Osam mjeseci poslije ispred zgrade su mu ukrali auto.
- Otad mi se život preokrenuo na gore. Od šoka nisam govorio dvije godine. S bratom ne pričam ni danas jer mu ne mogu vratiti novac. Obolio sam od dijabetesa, a ubrzo sam ostao i bez noge - priča Gojko. Danas živi od male invalidske mirovine. Krunoslav Kuk (30) krajem svibnja ove godine za 2000 kuna kupio je Golf II od susjeda. Kad je na policiji htio prenijeti vlasništvo na sebe, rekli su mu da je auto ukraden i oduzeli mu ga.
- Uspio sam pronaći pravog vlasnika Gojka Hrnjaka - rekao je nezaposleni Krunoslav Kuk. U tih 17 godina auto je promijenioo četiri vlasnika. Nitko ne zna gdje je bio od 1991. do 1993. godine. Krunoslav Kuk trebao je postati peti vlasnik. Golf je prolazio sve tehničke preglede i registracije, a osiguranje je isplatilo čak tri materijalne štete. I Gojko i Krunoslav ne mogu vjerovati da je tako nešto moguće jer je cijelo vrijeme bila raspisana tjeralica za autom, a brojevi na šasiji nikad nisu promijenjeni.
- Taj automobil mi je uništio život. Nitko mi ne može vratiti 17 godina. Čim ga pogledam, uzrujam se. Darovat ću ga Krunoslavu jer nije ništa kriv - kaže Hrnjak, koji je razočaran državom.

get_slika_varijacija.php
 
Član
Samo 2000kuna 91god... u pa kod nas je takav 6000km :lol:

---


Nedavno u Konjicu, vratili covjeku golfa2 dizela...
Ukraden mislim 98god, vracen 08god, nakon 10godina!
Pronadjen na Palama dok ga je neko htio registrovati...
 
Član
daki je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
i zashto je u svemu tome "jadni" golf kriv ?

Pa da nije kupio golfa imao bi nogu, nebi imao secer, i razgovarao bi sa rodjenim bratom. Sve zbog dvicurne :D

ja imam golfa DVICURINU, imam i nogu (i to DVIJE) šećer imam samo u kuhinjskoj vitrini i ne mogu bit bolji sa svojim burazom :D:D:D
 
Legend
punisher je napisao(la):
daki je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
i zashto je u svemu tome "jadni" golf kriv ?

Pa da nije kupio golfa imao bi nogu, nebi imao secer, i razgovarao bi sa rodjenim bratom. Sve zbog dvicurne :D

je sigurno zbog golfa, da je imo bilo kakvo drugo auto od 30000 km osto bi bez te noge

Koliko se mazdi 3 koje kostaju 30.000,00 KM ukralo u BiH u protekle 3 godine.??? Koliko je Cetvorki golfova pa i 5ica ukradeno, Passata, Audija i sl... ???

Mazdi 0,1% (ovo racunam da su nekome mozda ratkape skinuli sa neke Mazde) :lol:
 
Član
renault R-5 je napisao(la):
svasta
al et naucio sam da je 91 god kostao 30000 a to me zanima odavno ;)

a imo full opremu - oba retrovizora, tri brisacha, manuelno grijanje i hladjenje i ratkape tomason :D:D:D
 

edo

Član
što če mazde krasti???svaka ružna do bola,mada ni golf nije nešto lijep...hhaahahahah...
 
Član
daki je napisao(la):
punisher je napisao(la):
daki je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
i zashto je u svemu tome "jadni" golf kriv ?

Pa da nije kupio golfa imao bi nogu, nebi imao secer, i razgovarao bi sa rodjenim bratom. Sve zbog dvicurne :D

je sigurno zbog golfa, da je imo bilo kakvo drugo auto od 30000 km osto bi bez te noge

Koliko se mazdi 3 koje kostaju 30.000,00 KM ukralo u BiH u protekle 3 godine.??? Koliko je Cetvorki golfova pa i 5ica  ukradeno, Passata, Audija i sl... ???

Mazdi 0,1% (ovo racunam da su nekome mozda ratkape skinuli sa neke Mazde) :lol:

neće ovdje raja japanska kola ni dzhabalesku :lol: kakva su to kola shto niko nece da ih ukrade ;)
 
Član
KoKUz je napisao(la):
daki je napisao(la):
punisher je napisao(la):
daki je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
i zashto je u svemu tome "jadni" golf kriv ?

Pa da nije kupio golfa imao bi nogu, nebi imao secer, i razgovarao bi sa rodjenim bratom. Sve zbog dvicurne :D

je sigurno zbog golfa, da je imo bilo kakvo drugo auto od 30000 km osto bi bez te noge

Koliko se mazdi 3 koje kostaju 30.000,00 KM ukralo u BiH u protekle 3 godine.??? Koliko je Cetvorki golfova pa i 5ica ukradeno, Passata, Audija i sl... ???

Mazdi 0,1% (ovo racunam da su nekome mozda ratkape skinuli sa neke Mazde) :lol:

neće ovdje raja japanska kola ni dzhabalesku :lol: kakva su to kola shto niko nece da ih ukrade ;)

zna i lopov šta ne valja :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top