Razbijena sofersajba

Razbijena sofersajba

Član
ja sma samo govorio za ruke da su 120 km ne sajba.. jer ja sam mislio skidat sajbu pa da je ponovo lijepe i to zadovoljstvo bi me kostalo 120 :(..
 
Član
adams je napisao(la):
ja sma samo govorio za ruke da su 120 km ne sajba.. jer ja sam mislio skidat sajbu pa da je ponovo lijepe i to zadovoljstvo bi me kostalo 120 :(..

aha, nismo se dobro razumjeli onda, svejedno cu vidjet sta ce reci ljudi, moram to mijenjat, ovako ili onako
 
e ovako Armine posto ides za Tuzlu pitanje je dali ides kroz Maglaj ili okolo
ako ides kros maglaj tj. kad ga prodjes jedno 3-4km imas benzinsku Dzino i odmah kraj nje auto praonu kafic vulkanizera i imaju auto stakla kad budes prolazio skrenes i pitas koliko i sta
nista te ne kosta to ti je usput inace monci rade extra za kadilaka 80km sajba s ugradnjom jos ima onu sjenu povrhu to ti je i sajba i ruke i lijepilo za 80km pa ti vidi ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
e ovako Armine posto ides za Tuzlu pitanje je dali ides kroz Maglaj ili okolo
ako ides kros maglaj tj. kad ga prodjes jedno 3-4km imas benzinsku Dzino i odmah kraj nje auto praonu kafic vulkanizera i imaju auto stakla kad budes prolazio skrenes i pitas koliko i sta
nista te ne kosta to ti je usput inace monci rade extra za kadilaka 80km sajba s ugradnjom jos ima onu sjenu povrhu to ti je i sajba i ruke i lijepilo za 80km pa ti vidi ;)

drug idem na banovice, nikad ne idem dole na doboj, dalje mi
ali vidjet cu sta ce mi reci gospoda iz Novus-a, ako budem i dalje razmisljao o ugradnji kontaktirat cu te, pa da vidim tacno gdje su ovi momci koje preporucujes, nije meni daleko dole otic
btw vidio sam dosta puta tvog golfa s desne strane ceste, odavdje gledano, dole ispod maglaja, prema sijama kad se krene, po slici bih rekao da je tvoj
 
Član
ako se odlucis na ugradnju nove pazi dobro gdje ces kupiti sajbu,znaci vidi sa nekim iz ovlastenog kolika je debljina origigi sajbe posto se kod nas pojavljuje vrsta sajbi koja nije ni blizu onakva kakva treba biti mali kamencic i sva ode u tri lijepe....neznam koje ti je osiguranje najbolje bi bilo ako se vec odlucis za novu sajbu da uzmes sebi djelomicno kasko tj da osiguras samo staklene povrsine na autu to ti u Triglavu dodje negdje oko 50 KM...
 
Član
elvis_h je napisao(la):
ako se odlucis na ugradnju nove pazi dobro gdje ces kupiti sajbu,znaci vidi sa nekim iz ovlastenog kolika je debljina origigi sajbe posto se kod nas pojavljuje vrsta sajbi koja nije ni blizu onakva kakva treba biti mali kamencic i sva ode u tri lijepe....neznam koje ti je osiguranje najbolje bi bilo ako se vec odlucis za novu sajbu da uzmes sebi djelomicno kasko tj da osiguras samo staklene povrsine na autu to ti u Triglavu dodje negdje oko 50 KM...

provjeravao sam ja to vec, 40km bi mi bilo dodatno osiguranje za staklo
to mi je vec govorila ova zena kad sam prosli put registrovao. Svakako sam ostao bez posla tako da mi je bilo da svaku marku ostavim u dzepu, i nisam se ni bavio staklima
covjek i ne zna koliko pogrijesi dok mu se ne desi ovako nesto, nazalost
 
Da u pravu si to jest moj Golf samo sada nije na desnoj strani sada je na lijevoj tu ga parkiram kad idem na posao itak
a sto se tice ovih momaka rade s nekom Turskom firmom Ugurglas tak nesto taj naziv a to gdje se oni dalaze je mjesto jedno prije ovog gdje ja parkiram tj. u Moševcu
pozz ako sta treba javi da nabavim kontakt broj da pitas imajuli za tebe šajbu i koliko para pozzzzzzz
 
Član
novus imas i u Sarajevu pa ako si cesce tamo mozes i tako zavrsit ,evo ti broj za info ako te zanima 061151488-Mirza..
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
Da u pravu si to jest moj Golf samo sada nije na desnoj strani sada je na lijevoj tu ga parkiram kad idem na posao itak
a sto se tice ovih momaka rade s nekom Turskom firmom Ugurglas tak nesto taj naziv a to gdje se oni dalaze je mjesto jedno prije ovog gdje ja parkiram tj. u Moševcu
pozz ako sta treba javi da nabavim kontakt broj da pitas imajuli za tebe šajbu i koliko para pozzzzzzz

ok drug, ako mi bude trebalo cut cemo se,hvala velika;)

mario1 je napisao(la):
novus imas i u Sarajevu pa ako si cesce tamo mozes i tako zavrsit ,evo ti broj za info ako te zanima 061151488-Mirza..

u tuzli sam svaki vikend druze, pa bih to dole rijesio ukoliko mi bude povoljno:cool:
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
e ovako Armine posto ides za Tuzlu pitanje je dali ides kroz Maglaj ili okolo
ako ides kros maglaj tj. kad ga prodjes jedno 3-4km imas benzinsku Dzino i odmah kraj nje auto praonu kafic vulkanizera i imaju auto stakla kad budes prolazio skrenes i pitas koliko i sta
nista te ne kosta to ti je usput inace monci rade extra za kadilaka 80km sajba s ugradnjom jos ima onu sjenu povrhu to ti je i sajba i ruke i lijepilo za 80km pa ti vidi ;)

:icon_eek:

Ovo je prejeftino. Inače, ugradnja je oko 60KM i to je najrealnija cijena moguća. Ispod ne treba niko da radi. Ne mogu da vjerujem da neko naplaćuje i što skine šajbu? To bi bar trebalo da bude gratis, a ugradnja 60KM. U principu, možeš je i sam ugraditi sa nekim, izašlo bi te oko 30 i koju markicu materijal.
 
Član
sad sam se cuo s Piletom, jednim prijateljem koji ima svoju radnju, inace radi limariju, i postavio je milion sajbi, kaze da dovucem novu sajbu i da ce mi on to rijesit. sad cu otic da vidim kakve su cijene pa cu se skontat
 
Član
Budi prisutan dok mjenja. Ne daj da štedi na ljepilu, ako bude štedio, može se desiti da se šajba i lim dodirnu, a onda moraš ispočetka.
 
Član
drug sad sam ti ja zvao Novus 180km neka kineska sa ugradnjom, a 220 neka euro sajba isto sa ugradnjom +garancija na radove..ett
 
Član
a peha :icon_sad:

samo pazi kod zamjenskih, hoce da cesce pucaju.... ako ces vec te trazi negdje provjerenije, gdje je raja zadovoljna... kineske/turske vecinom pucaju godisnje...
 
Član
mario1 je napisao(la):
drug sad sam ti ja zvao Novus 180km neka kineska sa ugradnjom, a 220 neka euro sajba isto sa ugradnjom +garancija na radove..ett

gledao ja danas zamjensku ovdje u autodijelovima, oko 100€ sa ugradnjom

ici cu ja u Novus pa cu s njima sve sredit, danas sam se vec istresao,zamijenio sam ulje i filtere, tako da sam suh ko barut:lol:

Limpi je napisao(la):
a peha :icon_sad:

samo pazi kod zamjenskih, hoce da cesce pucaju.... ako ces vec te trazi negdje provjerenije, gdje je raja zadovoljna... kineske/turske vecinom pucaju godisnje...

ma nije peh,jebes mu mater,izgrebana je bila svakako, kad mi sunce udari ne vidim vozit od onih parnica
ovo mi dobro dodje, jos stari vozio:lol::lol::lol::lol:
hocu ga uzet momacki:icon_biggrin:
 
Top