Radio se zaključao

Radio se zaključao

Dobro veče svima !
Imam problem :D Danas sam mijenjao akumulator u Opel Corsi C,i pritom zaključao radio. Mislio sam prespojiti sa Passata za kratko jer sam pretpostavljao da ima kod,al' mi nešto bilo mrsko i budala se ponadao da ipak nema i napravi sranje . Znači kad sam stavio novi akumulator,upalio auto na onom displeju piše "SAFE" a radio mogu upaliti samo i više ništa,ne oglašava se .. Eh onda sam čačkao i došao do onoga da upišem kod od 4 znamenke i ostalo mi je još 9 pokušaja od ukupno 10 .
Radi se o Opel Corsi C,2003. g.p ,1.7 DTI,a radio je fabrički onaj,kasetaš,Blaupunkt CAR 2003. .. Znači treba mi kod,gledao sam i po knjižicama onim,ima upustvo kako se koristi ali nigdje šugavog koda nigdje,tražio sam po netu,ima nekih kalkulatora milion,ali ništa konkretno .. Ima li spasa ili mora u servis ?
Imam i broj šasije i broj motora,samo govorite šta treba :D Hvala svima ! ;)

Radi se o ovome :
4hzgn6.jpg

2l8cj8x.jpg
 
Administrator
trebaš izvaditi taj player, pročitati serijski kod i onda će ti se naći kod za radio. Najbolje bi bilo da slikaš tu pločicu sa serijskim kodom. A možda i na radiju piše kod ;)
 
Znam to,skinuo sam neki generator gdje treba da upišem seriski broj player-a ali sam mislio da ima neki kraći put ! ;) Moraće izgleda skidanje :cool:
 
Na radiju ne piše kod ,obraćao sam pažnju dobro,seriski broj je 7 649 200 321 ,i na generatoru mi izbaci kod 3783,međutim radio ga ne prihvaća ..Koristio sam onaj "BLAUPUNKT CAR 2003 Generator" ..Moraće se čip izgleda sjebati :/
 
Administrator
imaš li ti sliku te pločice sa kodom? Pošalji mi na pm ako imaš :) I to što si ukucavao to nije serijski broj vec part number. Ispod imas serijski broj :) Posalji meni podatke sa plocice ;) sliku ;)
 
Nije player trenutno kod mene ..Evo identična naljepnica ovom :

5n3ptl.jpg


Ovako izgleda,samo što je kod mene 7 649 200 321 i na taj kod mi je izbacilo 3783 . Eh sad,pošto seriski broj se mora sastojati od 10 znamenki u ovom slučaju,može biti samo taj i još jedan koji se nalazio ispod bar koda .. I kada sam njega ukucao izbacio mi još jedan kod ,ne sjećam se napamet sad ..Uglavnom probao sam oba i ni jedan mi ne prihvata .. Ostali svi brojevi i kodovi nemaju 10 znamenki,neki imaju 8,9 a neki 12 .. A svaki dio na radiju,svaki lim ima poseban SN .. Imam još 7 pokušaja :lol:
 
Ima,počinje na GM0....i ima 12 znamenki :icon_question: I nalazi se sam ona limu,onom odozdo ! :D Ali me buni tih 12 znamenki :icon_question:
 
ako ti ne uspije to sa generatorom negine ti kakav dobar TV mehanicar koji ima aparat za čitanje eproma tj. da mu ukine CODE
a to ce te kostati od 20-30KM zavisno kako se s kojim serviserom poznajes inače dobrim jaranima to ide za cener a ti nadji kakvog i rijesi se zezancije ;)
 
Top