R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta napravise od počasnog kruga momku.
Ljudi izgleda nisu svjesni sta cine takvim ponasanjem na njegovo sjecanje i javno misljenje o njemu (uvjek vredi s kim si takav si).
Žalosno.
 
Član
e svaka cast jesu dali materijala da se mogu sitni novinarcici sladiti.... bravo.... a ovom majmunu sa bijelom Toyotom bih tako rado razbio facu da nemate pojma...
 
Član
to jarane.isti sam

elvis_h je napisao(la):
e svaka cast jesu dali materijala da se mogu sitni novinarcici sladiti.... bravo.... a ovom majmunu sa bijelom Toyotom bih tako rado razbio facu da nemate pojma...
 
Član
jao kakve seljačine, nisam poznavao Žana ali mislim da se u grobu okrece sad.

A novinari se naslađuju, katastrofa !!!
 
Član
elvis_h je napisao(la):
e svaka cast jesu dali materijala da se mogu sitni novinarcici sladiti.... bravo.... a ovom majmunu sa bijelom Toyotom bih tako rado razbio facu da nemate pojma...

Ma nea' tu neko oni gasanje , neke mangupcice glume :icon_mad::icon_mad::icon_mad: dočepali se da mogu radit šta oće :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
bilo nas je dosta zauzeli smo grad sto je lijepo to se i trazilo, bilo je razno raznih masina a kad se skupe takvih par momaka onda vjerovatno ne mogu odoliti, slijedece godine ce se smiriti jer ce vjerovatno ovo procitati i doci malo tobe, bio je pocasni krug prije svega a po meni i protest novinarima koji su pisali svasta ja sam i tuzan to ne mogu opisati rijecima a i toliko ljut i bjesan da je to nevjerovatno, naravno tuzan radi naseg brata Zana a bjesan na to sto se pisalo i pricalo poslije da bi najradje avaz raznjeo, istina da su neki malo pretjerali ali sad o tome raspravljati je bezveze neka se smire slijedece godine i da nas dodje jos vise bar duplo, ja cak nisam ni svirnuo ali eto slijedece godine ce biti organizovanije reci ce se ljudima sta treba da rade jer njih dosta ne znaju jeli protest jeli treba svirati paliti gume i tako dici citav grad na noge ili treba miran krug obici znaci niko raju nije uputio a ne moze se ocekivati da svi isto razmisljaju pa da sad da kazemo da se podrazumjeva da se ne svira i ne pale gume.

Zane brate R.I.P.
 
Član
mislim da je kolega u posljednjem postu zaokruzio citavu pricu, bilo je sta je bilo.. nadam se da ce iduce godine biti malo drugacije i to je to, sto se mene tice moze lock na temu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top