R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Apelovao bi samo da se kao i svake godine na dostojanstven nacin oda pocast i napravi planirani krug, jer u ovom momentu niko drugi nije bitan... Samo obraz momka, brata, druga, sina je bitan... Nista vise...

Vidimo se veceras...
R.I.P. ZAN ...
 
Član
dosta se raje skupilo, svaka cast.. krenuli smo odozdo i mene spuca momak sa zutom alfom nazad na otoci tako da smo krug propustili.. zao mi auta al jbg :icon_sad:
 
Član
E jbg samky steta stvarno .. bilo je dosta auta takdojer i dsota divljanja bezpotrebnog .. u vise situacija je malo falilo da dodje do udesa steta sto si izvukao deblji kraj ali napravit ce se auto..ako sta treba javi se da vidimo oko stete i popravke da nesto zavrsimo ;)
 
Član
ma nista brate nadam se da cu pare izvuc iz osiguranja, nabio mi je stopke obje, vrata gepeka udubljena, karambolka pukla.. karambolku cu uzeti drugu a zadnja vrata probat ispeglati i to sve malo vratiti.. vidjet cu u svakom slucaju hvala ti ;)
 
Član
uh ja sam kontao da je samo branik otisao ima tu dobre stete..a sto se tice osiguranja imao sam lose isksutvo sa njim tj mene je lik ljeto zakcio na malti tj zadnji branik.ugl nije nist slomio osim unutrasnjih nosaca i samo ogrebao cosak branika..dobio sam 250km.. bilo mi se mrsko peglati jer sam uradio predracun u renault servisu sve novo da se radi i bio je 980 km za rukama farbanje novim branikom..ugl uradi predracun u neuronu i fino predas u tu osiguravajucu kucu i nakon toga ako teba advokata angazuj jer su to papci nemoj da te zakinu..ugl nek je glava zica bice lima.. back to topic ;);)
 
Član
[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=Wby6E24mQ80&feature=youtu.be[/video]
 
Član
Sve je ok sa ovim krugom i sve , al imam jednu zamjerku ko god je ovo organizovao , trebao je reci da nema gasanja , izlazenja na prozor pa cak i ovo bespotrebno sviranje barem ja mislim :icon_rolleyes:
 
Član
Meni iskreno takodjer ovo ne prilici takvom dogadjaju, tj. skupu za godisnjicu smrti jednoga prijatelja sviju... Nije mi namjera nekoga kritikovati, ali to je moje misljenje..:icon_question:
 
Član
Zar ovo nije trebalo da bude počasni krug u znak sjećanja na dobrog kolegu, u znak žalosti ili je ovo bila svadba i veselje:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top