PUG 407

PUG 407

Član
RE: PUG 407-konacno gotov

060420121518.jpg

060420121519.jpg


eto raja auto gotovo danas ga preuzeo obavio probne voznje sve 5....
 
Član
hvala drug veceras ide novih 120 na satu do Tuzle i nazad :lol::lol:
za 15 dana kolko ima kako sam ga digo od majstora presao sam skoro 600 KM :D
 
Član
RE: PUG 407 vrijeme je za ciscenje :D




danas raskopo one plastike oko mjenjaca napatio se ko djavo, nije ih tesko rastavit al ima djelova mali milion plastika ona tvrda malo jaces povuces puljku odmah pukne...uzeo ocistio, nema cega nema naso i jednu akciznu markicu sa sarajevske drine izgleda ostala od stare...uzeo ocistio, pobriso najprljaviji bio onaj pretinac za casu, klizac namazan neakom masti pa kako je vrucina ona malo kapnula i pomjesala se sa prasinom pa sam to detaljno rastavio i ocistio :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Joj dobar si ja na ovoj vrelini nemam volje a tako mi ide na živce neki šarafčić koji se čuje ispod tapacirunga prednjh lijevih vrata. Znaš li možda postupak kako skinuti taj tapacirung bez da polomim sve što se može polomit :lol:
 
Član
mumi80 je napisao(la):
Joj dobar si ja na ovoj vrelini nemam volje a tako mi ide na živce neki šarafčić koji se čuje ispod tapacirunga prednjh lijevih vrata. Znaš li možda postupak kako skinuti taj tapacirung bez da polomim sve što se može polomit :lol:

vidi ako ima nedje neki saraf odvrni ga, ostalo polako dje su pucije odvajaj polako rukom il sarafcigerom i to je to...nisam jos skido tapacirunge, al vidjet cu i to da odradim u sustini kod puga nije tesko nista odvojit samo polako treba i treba imat zivaca, e sad problem nastane ako je taj auto vozio neki krkan prije tebe pa je polomljene djelove lijepo sekundarnim i sl il ako si vozio majstoru krkanu koji je pokido pola stvari i sve to lijepo zamaskiro...


ps. pogledaj da ti nije neki sarafic u pretincu ostao pa skripi...kad budes odvajo vazi za tebe i ostale kljuc iz brave obavezno van, da se nebi neko zajebavao pa pustio muziku dok radi posle kad nedje prespoji sjest pa plakat
 
Član
nije prije mene niko ništa dirao, ja sam još prošle godine pokušao i kad skoro sve poskidam ostane neki šaraf koji ide u rukohvat al nikako da skontam odakle je stegnut, il možda nije u pitanju šaraf, možda je samo tu nataknuto pa treba malo jače povuć al nisam se usudio da ne polomim. ako uspiješ javi kako ide ;)
 
Top