Problem vjerovatno bice i gore

Problem vjerovatno bice i gore

Član
E ovako potreban mi je odgovor strucan sta raditi po pitanju kod mene na mazdi je hauba i krov crn sve ostalo crveno ,zaustavlja me drot i kao pocinje da mi prica o tome kako to mora biti upisano u saobracajnu druga boja i bla bla i da je kazna od 50-250 sto nije ni malo naivno da bi ja uspeo da se izvucem na to da me nije niko opomenuo i bla,odem u osiguranje gde mi radi neki drugar i covjek kaze da se ne moze izvrsiti upisivanje druge boje u saobracajnu jer ne ispunjava te uslove da poistoji druga boja jer je vecina ta sto pise u saobracajnoj a ne moze se izvaditi nista vezano da pise da sam bio u osiguranju i da mi je tako receno:icon_evil::icon_sad::icon_eek: i ja odem da bi me juce ponovo zaustavila marica i tamo ovamo po tom istom pitanju zele da mi skinu table i uzmu saobracajnu i ja pocnem da se nerviram ostavim auto i kljuceve da bi me drot ono pod dogovrom pustio al da to resim u roku nekom sta sad ja da radim akakv je ovo zakon za koga je pravljen vjerovatno za tatine i mamine mezimice nije al za nas postene jeste pa nas moze *ebat ko stigne:icon_mad:
 
Član
Ma isfurali muriji crni krovovi s haubama i carbon folovi itd itd :icon_biggrin:

Načelnik naredio promjenu trenda :D

Nego, jesu ti krov i hauba pod folijom il ofarbani ?
Ako je folija, lako ćeš zguliti sa haube, a krov ne moras, kad te zaustave reci panorama :lol:
 
Član
Ja sam isto to jednom pitao.... i rekli su mi da mora ta druga boja prelaziti 1/3 cjelokupnog auta da bih mogao uvesti u saobraćajnu....
 
Član
Ma kakvo to, ima negdje u zakonu postotak povrsine auta koji mora biti u boji koja je navedena u saobracajnoj, ne mogu sad da se sjetim tacno gdje, javice ti se vec neko ne brini.
 
Član
I ja mislim da je isfurano :) nije ofarbano nego folija ne zelim da odlijepim jer jednostavno ljudi voze sve i svasta a neke kad uhvate da *ebu onda to namjerno mislm hoce da mi pisu 250km pa za koji moj to kad ovi ne mogu da upisu tacno covjek pukne skroz kolio nam je luda drzava:icon_cry:
 
Član
Mislim da u zakonu nema clana koji ovo precizno definise. Oni te fataju na foru pa ako im prodje i ti platis , platio i jesi ,a ako odes kod sudije on te pusti.Bilo je vec ranije slicnih propusta u zakonu.Ona auta koja na sebi imaju reklame firmi da ne navodim primjere, nema ni jedno auto upisano to naljepnice i te detalje a zna se desiti da te iste pokriju i 30 % auta. Mislim da u zakonu postoji clan ne znam koji je , koji govori da se u saobracajnu upisuje ona boja koja (ne znam ni za ovo tacno ) u tolikom i tolikom postotku pokriva auto.
Primjer ako je auto crno 70 % ,a bijelo 30 % upisuju crnu i za ovih 30 % te ne moze niko jb.vati.

Ovako je nekada bilo ako je doslo do izmjena zakona onda neznam :D
 
Član
pa upravo se i ja na ta reklamna auta vadim al mislim da ovi drotovi veze nemaju sa zakonom znaju nesto napamet i time se sluze:icon_confused:
 
ovo je tacno da postoji zakon da ako je 70% crno auto a 30% bijelo upisuje se crna boja, ali ne znam ni ja tacno koliko treba biti % jedne boje, to se drotovi nakacili na tebe onako jer im je ceif, kao i za folije, neki drot te pegla za folije a neki te i nepita uopste za folije
 
Član
Sve ja razuemm i nije problem ja cu platiti da se to upise al ne moze jbg jos jedan mi drot kao govori da vise crne boje aaaaa jesam se iznervirao ja uzmem da mjerim imao neki lenjir u autu on blene u mene jooooj majko moja mislim da ce poceti da me zezaju i za prvu pomoc ima i na njoj vise boja :lol:
 
Član
Pucaju na fore i kome prodje, platit ce ;)

sta da imas ovakvu ediciju sta bi ti onda tek radili :

52de38958a6c098f.jpg
 
Član
ma bas tako , pecaju na foru, dobro Brum postavi i ja sam htio spomenuti ovu Harlekin izvedbu, sta bi tek onda :) pogotovo su teski kod vas oko Bijeljine, i meni se skoro naklatila dvojica, prvenstveno zbog folija, na kraju rovi po autu, trazi oruzje ?!? , provjerava broj sasije, ovo ono, na kraju vise ne zna sta ce, stoji gleda u mene k'o tele u sarena vrata.
 
Član
Mene sjecam se zaustavili sa Fordom Ka, skinuta zadnja karambolka ( hahahahah citaj fali pola auta ) popijem 40Km kazne, neznam razlog hahahhahaha
 
Član
potpis na trizexa, ista situacija je i kod mene bila... zaustavili me, nema sta nisu rovili, trazi razlog da mi pise kaznu, kasnije me pita nosim li kakvo oruzje, rekoh wtf, jesi dobar... srecom bio sam 100% po propisima, pa mi nije nista mogao mada mu je bilo krivo
 
Član
Joj,
Nenad i ja smo uzivo gledali kada Yugo odvali zadnju karambolku na Fordu Ka i to samo jednu stranu, fakat ko da je pola auta unistio :)
 
Top