Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

Član
Relacija četvrtak MOSTAR - Jablanica - Prozor - Uskoplje/Vakuf - Bugojno - Vakuf - Jajce - BanjaLuka - ZAGREB , Nedjelja nazad, pa eto ako nekom nešto treba prevest, a da to nisu krmad, nek javi, neznam jesam falio koji grad..;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Relacija četvrtak MOSTAR - Jablanica - Prozor - Uskoplje/Vakuf - Bugojno - Vakuf - Jajce - BanjaLuka - ZAGREB , Nedjelja nazad, pa eto ako nekom nešto treba prevest, a da to nisu krmad, nek javi, neznam jesam falio koji grad..;)
Imas pm;)
 
Član
Treba mi neko da mi prebaci malo veću količinu dijelova iz Cazina za Sarajevo, dobro plaćam...
 
Član
Jel ima neko u skorije vrijeme da ide relaciju
Tešanj - Tuzla
ili Banja Luka - Tuzla

Stvar koja je u pitanju je zastita ispod motora za Golf 3, pretpostavljam prljava tako da je to mali problem
al ako neko ide, dogovoricemo pranje auta kad dodje :icon_biggrin:
 
Član
Ide li ko ovi dana za Banja Luku, sitnica je u pitanju. Odprilike kesa jedna prosjecna.
 
Član
Ako ima neko da ide u toku sedmice na relaciji Tuzla Sarajevo i obratno trebala bi mu usluga da ponese Ipod do sarajeva a meni iz sarajeva da ponese pare do tuzle
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
Ako ima neko da ide u toku sedmice na relaciji Tuzla Sarajevo i obratno trebala bi mu usluga da ponese Ipod do sarajeva a meni iz sarajeva da ponese pare do tuzle
Ja bi mozda ovaj vikend isao do Gracanice, ako ne ovaj onda sljedeci. Samo sto ja idem na Doboj pa ako ti Gr nije daleko, dogovorimo se onda ;)
 
Top