Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

funky je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ima li tko da ide Zenica-Mostar,kupio bih mozda jedan zmigavac pa samo da poveze,zmigavac je za volva takod anije nista glomazno:icon_smile:

dolazicu ja mozda za par dana u Mostar, pa vidjecemo ako prije budem isao do Zenice da uzmem to, pa kad krenem dole da ti ponesem ;)

prolazis li kroz Sarajevo kad ides ovamo ?
 
Član
Jel ima neko da ide iz Tuzle za Sarajevo i nazad 10.11 ili 11.11 trebao bi poslati samo naslonjač za ruku
 
Član
Jel ima neko da ide iz Tuzle za Sarajevo i nazad 10.11 ili 11.11 trebao bi poslati samo naslonjač za ruku


Idem ja sutra oko 7.00, ako vidis post na vrijeme javi mi se.

Zakasnio sam
 
Član
Itko da ide banja luka doboj zepce zenica u tom pravcu ili netko iz banja luke treba mi mala uslugica;)
 
BHT Ovisnik
ima li netko da da ide Sarajevo-Mostar da mi sam ponese od clana Guster neke naljepnice male ? :cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ima li netko da da ide Sarajevo-Mostar da mi sam ponese od clana Guster neke naljepnice male ? :cool:

dolazit cemo ja i limpi u ponedeljak-utorak vjerovatno, ako bude sve po planu ;)
 
BHT Ovisnik
aaa super:cool: jel bi bio problem samo to da pokupite,trebao sam ja jucer,ali nisam mogao stupit u kontakt s njim:icon_smile:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
aaa super:cool: jel bi bio problem samo to da pokupite,trebao sam ja jucer,ali nisam mogao stupit u kontakt s njim:icon_smile:

znam, govorio mi je da te cekam, eto vidjecu sa limpijem kad idemo, mislim da nece biti problem da svratimo po to ;)
 
Top