Pretičete li na punoj liniji???

Pretičete li na punoj liniji???

Preticete li na punoj liniji?


  • Total voters
    120
Da li neko zna kako je u zakonu regulisano obilazenje traktora,radnih masina,bagera...na punoj liniji?Posto oni ne razvijaju brzinu vecu od 30 km/h,jel tako ?:icon_rolleyes: do sad sam mislio da to nije problem,i uvijek obilazim ako nije bas nepregledno , ili se varam ? :icon_question:;)
 
Član
ma preticem kad vidim da je neki seljak razvukao 20km/h, ili kad mi je lik ispred totalno nesiguran, pa draze mi bit daleko ispred nego odma iza njeg...
 
Administrator
darko111 je napisao(la):
Da li neko zna kako je u zakonu regulisano obilazenje traktora,radnih masina,bagera...na punoj liniji?Posto oni ne razvijaju brzinu vecu od 30 km/h,jel tako ?:icon_rolleyes: do sad sam mislio da to nije problem,i uvijek obilazim ako nije bas nepregledno , ili se varam ? :icon_question:;)


Ja mislim da je tako... :icon_confused:
 
pioneer_09 je napisao(la):
darko111 je napisao(la):
Da li neko zna kako je u zakonu regulisano obilazenje traktora,radnih masina,bagera...na punoj liniji?Posto oni ne razvijaju brzinu vecu od 30 km/h,jel tako ?:icon_rolleyes: do sad sam mislio da to nije problem,i uvijek obilazim ako nije bas nepregledno , ili se varam ? :icon_question:;)


Ja mislim da je tako... :icon_confused:

zakonski ne smijes preci punu liniju ni da biciklistu pretices a kamoli traktor itd
 

MTR

Član
ja gazim sve , i punu i nepunu , ***** ga ufati ga peglat 50 km/h a moze se vozit 200 , obletim i svirnem :D
 
Član
U svojih 5 i kusur godina koliko vozim samo sam jednom preticao na punoj a i tad nisam vidio da je puna ako računamo "normalnu" vožnju a kad dođe ljeto i traktori te freze na magistarli normalno da ćeš ga preći i na punoj liniji..
 
Član
Izbegavam zbog velikog broja kazni, ali generalno kad uslovi to dozvoljavaju, a nema kerova na vidiku uvek preticem. Nikad nisam imao rizicnu situaciju zbog preticanja to je stvar procene, a ne linije, a divljacima sto preticu na isprekidanoj tako da moram da kocim ili bezim u stranu da ih izbegnem bih oduzeo dozvolu 6 puta pre nego ovima sto preticu bezbedno na punoj.
 
Putovanja.ba
Administrator
Puna mi je zakon :D nikad ama bas nikad, nebih zbog svoje gluposti da unistim tudji zivot. Nije tolika zurba.
 
Top