Pretičete li na punoj liniji???

Pretičete li na punoj liniji???

Preticete li na punoj liniji?


  • Total voters
    120
Administrator
Upravi čitam jednu temu i na neki način čudim se, i reko da vidimo da li pretičete na punoj liniji?

Poželjno je naravno, da ako želite, podijelite svoja iskustva sa preticanjem na punoj, kada to radite, zašto, iskustva sa policijom, plaćanje kazni i td...
 
Legend
DA ako neko bas zamara i kilavo vozi ispred ..... , ali opet i dosta pazim , zna se gdje se moze a gdje ne
 
Član
enesss je napisao(la):
DA ako neko bas zamara i kilavo vozi ispred ..... , ali opet i dosta pazim , zna se gdje se moze a gdje ne

potpis, ono kad ga mogu brzo obici , znaci ponekad...
i samo na mjestima gdje imam ok preglednost....
 
Član
Da, s obzirom da su ceste projektirane na temelju pravilnika iz 1976 godine. Imam malčice brže auto od auta za koje su te ceste pravljene:D
 
Član
Iskreno vozio sam kao najveci seljacina,nije postojala krivina,puna linija ,znak ili nesto slicno ak mogu ga trecom obletit to sam radio uvijek dok nisam zapuco i do malo pameti dosao , sad skoro da i ne preticem ali opet ponedak i po punoj jbg kad moze moze :/
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Da, s obzirom da su ceste projektirane na temelju pravilnika iz 1976 godine. Imam malčice brže auto od auta za koje su te ceste pravljene:D

Potpisujem ovo, ionako sam procjenjujes gdje ces prestizati a gdje ne, pa ako mi je sigurno, zanemarim sasvim punu liniju.

Kod nas je ta signalizacija u klincu, negdje je isprekidana gdje ja nikad ne bi prestizao, a negdje puna gdje mozes sasvim sigurno prestizati.
 
Član
ja rijetko kad preticem preko pune, zapravo to kad uradim je vise zaobilazenje nego preticanje, znaci ako se potrefi kad idem van grada da je ispred mene traktor ili tako nesto onda ga zaobidjem, ali to su vrlo male brzine tako da ne znam da li se u opste moze podrazumijevati preticanjem :icon_biggrin:
 
Član
Rijetko preticem preko pune, jedino bas kad neko kilave pa nemozes ni drugom ni trecem :) jednom sam pretico na punoj kamion, vuko je pijesk al sipti kamenje sa njega, i jbg ide 30km/h ja ga preletim a murjak na motoru me negdje socio,,, I zaustavio me pod rotacijom jbg kriv sam, al on je iso 30 a ogranicenje 70.. i naguravaj se s njim i nema neg na pice dati.. Dzabe njemu govoriti ode sajba, vidi mlad vozac jbg lovac i lovina ;)
 
Top