Presvlake za "GOLF VII" Made in Goražde

Presvlake za "GOLF VII" Made in Goražde

Administrator
prevent.jpg


U firmi "Prevent Goražde" danas je predstavljen Volswagen Golf sedme generacije sa presvlakama proizvedenim u ovoj fabrici.

Posao proizvodnje automobilskih presvlaka za ovaj model, posljednji u seriji VW povjeren je Preventu u BiH koji će šiti pola miliona presvlaka za isto toliko proizvedenih automobila. Od toga će 97 posto štofanih presvlaka biti rađeno u Goraždu a tri posto kožnih presvlaka u Preventu u Zenici.

"Velika je čast što smo dobili priliku da se posao za takvu grupaciju, kao što je "VW", radi ekskluzivno u BiH", kazao je Ismir Omeragić, brend menadžer "VW" putničkih vozila za BiH.

"Dnevni kapacitet proizvodnje je oko 2500 presvlaka. Mi imamo zaposlenih 1013 radnika koji mogu zadovoljiti trenutne potrebe tržišta", istakao je Meho Herić vođa proizvodnje u "Preventu Goražde".

Volkswagen Golf sedme generacije predstavljen je bh. javnosti u četvrtak u Sarajevu. Ovaj model doživio je svjetsku premijeru početkom septembra u Berlinu, a proizvodnja VW Golfa je krenula puno ranije. Prevent grupacija u Bosni i Hercegovini je ekskluzivni dobavljač presvlaka za ovaj model.
 
BHT Ovisnik
ovo mi je drago cuti da i u nas ide posao,imamo odlican kvalitet,ali ljudi navikli na strasno,brock se pravi isto u jajcu,onda cipele,BiH ima strasno kvalitetne cipele zajedno sa mr. josephom iz RH i drugih,samo nek se izvozi,nek ljudi rade:cool:
 
Član
znaci da su kinezi na tenderu trazili vise nego nasi...to bas nije dobro......

radio sam ja na odrzavanju u konfenkcijsoj firmi sto je sila odijela za calvin klein, super za cuti osim sto su zene za masinom imale 200KM platu.
sako je isao za 6€ a hlače za 4€, pitajte koliko kosta jedno takvo odijelo u trgovini :icon_rolleyes:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
znaci da su kinezi na tenderu trazili vise nego nasi...to bas nije dobro......

radio sam ja na odrzavanju u konfenkcijsoj firmi sto je sila odijela za calvin klein, super za cuti osim sto su zene za masinom imale 200KM platu.
sako je isao za 6€ a hlače za 4€, pitajte koliko kosta jedno takvo odijelo u trgovini :icon_rolleyes:

Pa druze nema nikakve racunice da radi za 200 KM, msm dok jede sta joj ostane i ko bi radio za to malo sto ostane ;) sva prica pada u vodu :)
 
Član
Vjeruj men druze da bi mnogi sad bili presretni da imaju i tu platu ;) kod nas je prosjek da se radniku da 400 KM i Zivio
 
Član
akka je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
akka je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Samo me interesuje kolike su plate radnicima, imaju li bar 500KM?

Zavisi , 500-600km

Slabo.:icon_sad:

Ma dobro za pocetak firme i nije,jer prije 2 god ova je firma brojala 150 radnika dok sad 1000 ..

Dobro, to jest, samo neka ide na bolje, ali je problem kad firma krene bolje, privatnik postaje sve prokletiji i radnika ne zna nagraditi za to što mu je stvorio, već samo gleda da ga izrabi do kraja.
 
Top