Potrosnja vašeg vozila

Potrosnja vašeg vozila

Član
Sve je to ok i ja prvo sipam gorivo pa pivo :) jbg volim bez razloga se vozikati, benzin u krvi. Al nemoj mi tu v8 voziti pricati o potrosnji 20l trosis a nemas za pivo i auto izvezes vikendom jer si skupio cvaju. Nadam se da razumjes govorim uopsteno ne prozivam nikog ovde pogotovo jer benzin nam je u krvi ;)
Kod mene je sestak i u mene je auto svaki dan u pokretu i vozika se, godisnje prelazi 15-20 000km samo po gradu... ima i za corbe i za pive :D a i za meze ostane hahaha :p
Sve je stvar ukusa sta ko voli i naravno kako sebi ucrtas u glavi :)
 
Član
ma haveru godinama se to auto dese i moze se spustit na 12 po gradu
stim tvojim nije nesto uredu al ti se slobodno tijesi...
 
Član
e36 325 sa 192KS uzimala 11-13 po Zenici normalne voznje...ako ce taj radi 40 konja uzet 7-8 litara vise, nije to ok
 
Član
Nema sanse da je tezi 500kg od kupea e36 i NEMA sanse da uzima toliko
pa E65 730i automatik po zenici ne uzme vise od 15-16 nikad
gradiska nema guzvu ni blizu kao zenica
auto nije ispravno
 
Član
hahahaha najsmijesnija tema ikad an formu
pa koliko to imate emafora u Gardisci ? pa ravna je ko palacinka bolan, tu potrosnju koji ti govoris nema covjek koji u Sarajevu na Hridu zivi...
neka vam neko iz Sarajeva pokusa docarat Hrdi i koji je to nagib :)

taj motor trosi previse ulja a sto se tice goriva tu je nenadjebiv...
mislim da je ispravan haveru ;)
 
Član
Sve je to ok nisu to nova auta grad puno semafora pa samo vece felge dizu litru a koliko god dobro odrzavali imaju neke greske koje se ne prikazu na diagnostici.
Vecina auta su pojacana na neki nacin + kvalitet goriva i eto ti malo vece potrosnje.nikad se nisam time opterecivao nekad pogledam koliko trosi ja znam do koliko se litara mogu uklopiti sve preko toga mi je ne isplativo a jos sam daleko od te cifre.;)
 
BHT Ovisnik
Evo da i ja doprinesem temi. U pitanu je E46 od staraca. 318i PLIN ( 2.0 motor, 145ks). Za vikend ja i djevojka Mostar- Split - Knin - Mostar. Jadranskom magistralom prema tamo,nazad starom magistralom s dijelovima u gepektu,al nista posebno tesko.
Voznja je bila sve 80-100, (u njih je toliko i ogranicenje) nije velik promet,normalno. Na granici par auta, klasika. Uz to je bilo malo vozanja po Splitu. Potrosnja do tamo, i onda potrosnja nazad.
I da,board je testiran,potosnja tocna u 0.1L +/- na plinu. Nigdje auto nije zaguseno i sl. Nazad je bila malo ostrija vozna po krivinama, jer vjerovatno neki znaju kako je taj put fin posebno ako nema prometa.
u4q0RDU.jpg

fGrCT5K.jpg

Kataloski ovaj N42 trosi 5.5L otvorene
Pa hajde dovedite bilo kakvog diesela pa nek ostvari pribliznu potrosnju.
 
Poslednja izmena:
Top