Porsche Za Godinu Dana Prodao 22.518 Panamera

Porsche Za Godinu Dana Prodao 22.518 Panamera

Član
ljudi ne kontaju neke stvari. nisu svi ljudi isti i ne ocekujemo svi isto od auta, neko gleda izgled, neko gleda performanse motora, neko gleda udobnost, neko gleda marku, potrosnju, itd isl. nekoga zaboli neka stvar dal auto izgleda lijepo sve dok mu zadovoljava njegove zahtjeve i potrebe...
 
Panamera zaslužuje najveći respekt za prodajne rezultate, treba uzeti u obzir da je to automobil koji ne pripada ni jednoj "običnoj" klasi, ona je luksuzna, i sportska i ekskluzivna i ima nenadmašni imidž. Sve to u jednom autu nude rijetki proizvođači.
Ovoliko prodanih primjeraka govori sve o tom autu. A govoriti o njemu da je sranje, da je ružna i takve stvari, je jadno i totalno laički (amaterski). :icon_biggrin:
I još nešto, ako je prosječna cijena nekih 80000€, to je bruto zarada od približno 1.800.000.000 €. Za samo jednu godinu. Koje su sranje od auta napravili.






p.s. zbog Panamerine ružnoće na cesti sve više ima Peugeota 308 GTI, ima ih stvarno stvarno puunooooooo :D :lol:
 
Član
Vecini se "svidja" samo iz strahopostovanja sto je Porsche i sto nosi tu znacku. Oblaćen u Top Gear-u i svim vecim auto-emisijama a ovo da nema konkurencije je smijesno
 
Nisam rekao da nema konkurenciju, nego da malo proizvođača nude isto u jednom autu. I oblaćen je samo u TOP GEARU, a tamo se blati sve što nije englesko. :icon_mad:
Ili eventualno Ferrari

Daj navedi gdje je to još oblaćen što ti kažeš

Nemoj srat bezveze nego navedi primjer
 
Član
a jeste 'zadrti' :D
jebo ga oblak pa ovdje iznosimo subjektivno misljenje, normala da se nekim svidja nekim ne....

da je prodana u 100.000 primjeraka i da kosta ne znam koliko, te pare kada bi imao nebi uopce razmisljao o panameri ni medju top 5...boli me k za statistike i ostalo...
ne samo sto mi se ne svidja nego ne posmatram porsche tako, samo coupe puno konja i tijesno zadnje sjediste :D
 
Član
Porschefan: Postaješ gori od nekih audijevaca i fauveovaca:icon_eek: Njih mogu shvatiti, oni bar posjeduju marku auta o kojoj ne daju progovoriti ni jednu lošu riječ.

Amaterski i jadno je reći da je neko auto ružno? Nisam od tebe očekivao ovakve provale. Nitko ne priča o zaradi, kvaliteti ili voznim osobinama.

Cayanne i panamera su za mene jedni od najružnijih auta napravljenih u zadnjih 10 godina. Doslovno ne daju gledati u sebe.

p.s. Spominjanje peugeota u lošem kontekstu me ne dira. Već ti rekoh, nisam osobit fan nijedne marke automobila, bar ne na takav pomalo bolestan način:D
 
@vladica
@andel

pametni ste momci
Mene samo ljuti što obični smrtnici govore o takvom autu da je sranje
i kao sto Vladica kaže, Clarkson nije mjerodavna osoba za ocjeniti neki automobil
 
Član
Ne znam gdje ti, Tarik ili Emir vidite da je neko rekao da je ovo auto sranje. Receno je da je za slijepce
 
ZELA GTI je napisao(la):
Porschefan: Postaješ gori od nekih audijevaca i fauveovaca:icon_eek: Njih mogu shvatiti, oni bar posjeduju marku auta o kojoj ne daju progovoriti ni jednu lošu riječ.

Amaterski i jadno je reći da je neko auto ružno? Nisam od tebe očekivao ovakve provale. Nitko ne priča o zaradi, kvaliteti ili voznim osobinama.

Cayanne i panamera su za mene jedni od najružnijih auta napravljenih u zadnjih 10 godina. Doslovno ne daju gledati u sebe.

p.s. Spominjanje peugeota u lošem kontekstu me ne dira. Već ti rekoh, nisam osobit fan nijedne marke automobila, bar ne takav pomalo bolestan način:D

Ti misli šta hoćeš, ali ne možeš reći da je 20 i nešto tisuća ljudi budale. Nema veze to sa panamerom ili peugeotom,
Nisam je nikakav bolesnik zato što volim jednu marku auta, samo ne volim komentare a la Clarkson, to je sve. ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
@vladica
@andel

pametni ste momci
Mene samo ljuti što obični smrtnici govore o takvom autu da je sranje
i kao sto Vladica kaže, Clarkson nije mjerodavna osoba za ocjeniti neki automobil

Jebo te porsche da te jebo, te jebo...

ruzan je i gotovo, stas sad ??
 
Ma sve su ovo gluposti. Izvinjavam se ekipi, malo sam nervozan zbog nekih drugih stvari pa se ovdje istresam. J,biga :icon_smile:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ma sve su ovo gluposti. Izvinjavam se ekipi, malo sam nervozan zbog nekih drugih stvari pa se ovdje istresam. J,biga :icon_smile:

Tako treba ;)

NHF ali moras dopustiti tudja misljenja pogotovo kada se radi o stvari ukusa. Da je 911 drkicu bih bacio ali ovaj model je po meni nesvrstan i ne stoji mu znacka bas najbolje, kao ni porsche SUVu a bogami niti dizelu koji ce doci kad tad...
 
Top