Porsche Za Godinu Dana Prodao 22.518 Panamera

Porsche Za Godinu Dana Prodao 22.518 Panamera

Član
Zasto Clarkson nije mjerodavan? To je covjek koji se pola zivota bavi autima i provozao je prakticno sve sto se krece na 4 tocka. Hoce nekad pretjerat sa nekim izjavama, to stoji, al nemoze se reci i da cesto nije upravu za neke stvari :) Drugo je sto fanovi neke marke nemogu prihvatiti kritike za neki auto, pa misle da je to nerealno sto on kaze. Nekom je Porsche pojam, a neko je opet vozio i brze od Porschea i ima malo drugacije smjestene granice, pa moze i drugacije misljenje dati, da kazem mozda "realnije"? Isto kao kad neko ko vozi auto od 50 KS sjedne u neki auto od 90 KS pa se zijani, kako ovo dobro ide, puna mu usta hvale. Ja sjednem u isti auto i kazem, ovo jedva ide. Zasto? Jer sam navikao na nesto brze i bolje, pa imam vise standarde. I ko je tu upravu?? :D
 
Član
Nisam to ni rekao. Nekome nije bitan izgled, netko voli "otkačen" dizajn, nekome se možda i sviđa, a velika većina kupuje porsche zbog krivih razloga. Prodani primjerci ne moraju ništa značiti. Priča je malo kompliciranija od matematičkog prikaza zarade i prodanih primjeraka.

p.s. Ohladi malo. Znao sam da ćeš se nakačiti na moj prvi post u ovoj temi.
 
m50b25 je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Ma sve su ovo gluposti. Izvinjavam se ekipi, malo sam nervozan zbog nekih drugih stvari pa se ovdje istresam. J,biga :icon_smile:

Tako treba ;)

NHF ali moras dopustiti tudja misljenja pogotovo kada se radi o stvari ukusa. Da je 911 drkicu bih bacio ali ovaj model je po meni nesvrstan i ne stoji mu znacka bas najbolje, kao ni porsche SUVu a bogami niti dizelu koji ce doci kad tad...

Ma do mene je, spomenuo sam već. Nemaju veze komentari. ;)
 
Član
koji to jos auto na trzistu se moze svrstati u klasu sa panamerom? pa auto je klasa za sebe. jedino bmw gt koji mu tesko moze prici
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
koji to jos auto na trzistu se moze svrstati u klasu sa panamerom? pa auto je klasa za sebe. jedino bmw gt koji mu tesko moze prici

A svi ste zaboravili na Aston Martin Rapide kao njegovu konkurenciju

xknj45.jpg
 
Član
ma ne zna se ni sta je, isto kao za onaj bmw gt, nit je klasicni gt, nit je klasicna limuzina, ni klasicni hatchback nego sve pomalo...zato ljudima treba odati priznanje, napravili su nesto sto jos nije postojalo. doduse poruzno, al popravit ce se :D
 
Član
Zela, pravo mi te žao... napravimo uskoro neku humanitarnu akciju za tebe... ;) Nek si ti nama lijep, lako ćemo mi za "ružnu" Panameru...
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Zela, pravo mi te žao... napravimo uskoro neku humanitarnu akciju za tebe... ;) Nek si ti nama lijep, lako ćemo mi za "ružnu" Panameru...
ahahahahahahahahahha uuuuuuu hahahahahahahahahahahaahahahahah kakva izvala :D nemoj tako ljepsa je njegova masina :D
 
Top