Pomoc oko cijene

Pomoc oko cijene

Početnik
Potrebna mi je pomoc oko cijena polovnih dijelova.Interesuju me ovi dijelovi za 1.9 tdi 66kw:turbina,usisna,ispusna,ecu,protokomjer,kuciste filtera zraka i dizne.Inace radi se o goflu 4

Ako sam pogrijesio podforum zamolio admine da ga prebace u pravi.Hvala
 

rs6

Član
www.ilmaauto.com

imas brojeve telefona ( na e-mail ce ti odg samo da pozoves ) imaju sve, a nisu skupi .... i dijelovi su im u dobrom stanju ...
 
Početnik
rs6 je napisao(la):
www.ilmaauto.com

imas brojeve telefona ( na e-mail ce ti odg samo da pozoves ) imaju sve, a nisu skupi .... i dijelovi su im u dobrom stanju ...

Ja vise vremena provedem na ilmi nego njihovi radnici :D

Cesto nabavljamo ja i jaran dijelove od njih,nema ih kupljih u citavoj BiH ali zato imaju sve sto trazis.Njih cu izbjeci sad zasad cisto radi cijene
A imam i Adem-ov broj ako budem trebao sta.
Ugl hvala ti druze na trudu ;)
 
Član
ilma je jedan od najskupljih otpada sto ja znam jest da imaju sve,ali ima sad u jelahu jos jedan otpad imaju stvarno dosta stvari ali su jeftini od ilme E&E ;););)
 

rs6

Član
Sarajlic je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
www.ilmaauto.com

imas brojeve telefona ( na e-mail ce ti odg samo da pozoves ) imaju sve, a nisu skupi .... i dijelovi su im u dobrom stanju ...

Ja vise vremena provedem na ilmi nego njihovi radnici :D

Cesto nabavljamo ja i jaran dijelove od njih,nema ih kupljih u citavoj BiH ali zato imaju sve sto trazis.Njih cu izbjeci sad zasad cisto radi cijene
A imam i Adem-ov broj ako budem trebao sta.
Ugl hvala ti druze na trudu ;)

a ne znam jbg, mozda kako koji dijelovi ja s njima nisam imao problema oko cijena ono bio sam zadovoljan .....
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
ilma je jedan od najskupljih otpada sto ja znam jest da imaju sve,ali ima sad u jelahu jos jedan otpad imaju stvarno dosta stvari ali su jeftini od ilme E&E ;););)
ilma je bas poskupa kako se zove taj otpad moze i na pp i gdje se nalazi.:cool:
 
Početnik
raymo je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
ilma je jedan od najskupljih otpada sto ja znam jest da imaju sve,ali ima sad u jelahu jos jedan otpad imaju stvarno dosta stvari ali su jeftini od ilme E&E ;););)
ilma je bas poskupa kako se zove taj otpad moze i na pp i gdje se nalazi.:cool:

Imas Solo odmah poslije glavne Ilme.A imas i do Ilme jedan takodje imaju fine stvari a jeftiniji od Ilme.Takodje preporucio bi otpad prije centra jelaha,lijevo je,nije formula ali se nalazi prije benziske kod skretanja za tesanj preko bukve.Ja tu neki dan uzeo bruku dijelova za svoju cvrku jer radim konverziju sa rucni retr i prozora na electro i ubacujem klimu.Stvarno su usluzni i jeftini.
 
Član
hvala drug znam sve gdje je otprilike idem cesto dolje imam rodbine kod bukve a ovi mi na ilmi za obicnu plastiku koja pokriva pojas traze previse para nisu normalni sreca pa nisu jedini:cool:
 
Legend
drug... usisna grana ti odgovara i od 100/115ks PD-a... raspon rupa ie isti, ulaz za crijeva je isti... jedina je razlika u nagibu izlazne cijevi (malo je blize deklu), tako da je samo malo teze skinuti deklo, al postavljaju raja bez problema... ;)

evo link... ako ti jos treba javi na pp... ;)

http://www.pik.ba/artikal/1806482/usisna-grana-1-9-tdi-pd/


cijena za tebe je manja naravno... ;) vidi sta ti jos treba, pa se cujemo...
 
Top