Pomoć našim forumašima?!

Pomoć našim forumašima?!

Član
ja sam auto poderao odzdo dopremajuci pomoc u centar za evakuisane,....sutra cu sa frendom probati kombijem se probiti do doboja...jos niko nije uspio...
tamo nas ceka 2T pomoci iz SA...sve smo organizirali preklo fejsa i poznanstva preko automobilizma...

zajedno smo jaci !!!
 
Član
BRAVO Harli.

Ima li ko igračaka. Morate znati da je tamo puno djece, a baš sumnjam da su roditelji u spašavanju života razmišljali o igračkama.
 
Član
APELUJE SE na sugradjane da sada ne donose garderobu,OSIM KIŠNIH KABANICA I GUMENIH ČIZAMA koje su prijeko potrebne!!!! Prirotet su jos uvijek hrana,voda,mlijeko i konzerve! Saopstenje iz Crvenog kriza Mostar.
Cuo sam da ljudi kupuju boce od 5l u sjemenarnoj koje kostaju 70feninga i onda pune boce kuci jer ispane puno jeftinije. Naravno to se moze u krajevima gdje je ispravna voda.
 
Super Moderator
meni samo nije jasno to naplacivanje stvari, nekakvi potpisi itd itd.. onda imam informaciju iz prve ruke da je zena u bihacu odnijela neke stvari u CK i da joj nisu htjeli primiti to jer im se ne da navodno to rasporedjivati.. sramota kakvih nas ima! ja sam juce bio u mercatoru kupio ovih neophodnih stvari i stvarno je pun mercator bio ljudi koji kupuju i nose na mjesta gdje se skupljaju stvari, ima puno dobrih ljudi voljnih pomoci. ja sam u kampus odnio i stvarno dosta ima svega, al dobro treba paziti kome ce oni te stvari proslijediti
 
Član
Ja sam juče odnio odjecu, hranu i stvari za ličnu higijenu, skupljali na faxu pa je sve odveženo u CK, a danas smo smjestili jednu porodicu koja je ostala bez kuće u naš stan kojeg nismo koristili, obezbjeđeno im je sve što je potrebno i tako .. Treba pomagat ljudima, svako ko je u situaciji da može! :)
 
Član
I pored sveg sr... koje nam se svaki dan dešava kad vidim ljude koji se upinju da pomognu na razne načine ponosan sam na svoju zemlju i svoje ljude. Samo naprijed.
 
Član
Hercegovina za Bosnu... . Evo slika ispred jedne male crkvice gdje se slijevaju rijeke ljudi sa kesama, torbama i punim gepektima. Majkemi se osjećam bolji čovjek kad mogu nekom pomoć. Kao što kaže kolega Harli, ako nekom sa foruma konkretno treba pomoć, nek se nenako javi..Mostar.jpg
 
Legend
i ja sam danas odnio u crveni krst 3 pune vrece garderobe, a primjetio sam da dosta ljudi donosi i bas mi je drago zbog toga ;)
 
Administrator
Donose ljudi dosta robe. Mislim da se u svakom pojavila volja da pomogne koliko ko može, tako da samo naprijed. Mislim da svako može odvojiti koju marku pa da kupi neku hapicu, mlijeko i slicno.
 
Član
sa rijeci na djela, zavrsili smo 5t pomoci koju su poslali gradjani grada sarajeva a smijesno je da nas je povezao jedan stari touring i ljubav prema automobilima i tako je sve pocelo od porukica na FB do 100KM potrosenog mobitela i na kraju ...pomoc je stigla...

Tako se to radi !!!



 
Top