Pomoć našim forumašima?!

Pomoć našim forumašima?!

Član
Kad covijek sve sagleda srce veliko ko radusa...Treba pomoci na sve moguce nacine jer ovo sto se desava nemoze da se opise rijecima,ljudi gube zivote i svoju tesko zaradjenu imovinu,ufff..Kad se male ruke sloze sve se moze
 
Član
Mislim da kao ljubitelji automobilizma bi mogli napraviti neki letak da ljudima objasnim šta da urade sa autima koja su bil potoplje. Pri tom ne mislim da ih stave na PIK
 
Mislim da kao ljubitelji automobilizma bi mogli napraviti neki letak da ljudima objasnim šta da urade sa autima koja su bil potoplje. Pri tom ne mislim da ih stave na PIK
idealno. ja sam licno danas jaranu pomogo i posavjetovo ga sta da radi sa potopljenim autom. ljudi ce se masovno okrenuti prodaji ili dati bruku novca na majstore koji ce samo izduvati motor i paliti. nece ni ulje zamijeniti koje je potrebno zamijeniti. i eto belaja. nisam strucan ni u wordu niti onome za slidesohow i sl ali informacijama mogu pomoci i naci nekog da isprinta letke.
 
Član
10356342_794686903898631_7708798293380503725_n.jpg
 
Član
Pozdrav iz Kaknja velika hvala svim ljudima što pomazu unesrećenima u poplavama. I ovamo je ludnica bila što se dalo vidjeti ali uz udruženi rad i podršku i pomoc sve se polako dovodi u red. Samo naprijed forumasi pomozite gdje god vidite da je pomoć potrebna vjerujte sitnica koju odvojite nekome sada prestavlja mnogo. I.
 
Pozz forumasi samo da se javim da sam živ i zdrav
i evo vam jedan video mog mjesta da vidite na sta to lici nakon katastrofe

 
Top