pomoc mislim da je crko motor...

pomoc mislim da je crko motor...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e boze moj pravo ovde nema sta neces moci procitati :D xaxaxa tata neki zajeban nema mjenjana motora i tacka ;)
ti kolko si se napatio da ovde objasnis svoj problem vec si mogo zavrtat nosac na mjenjacu i da palis auto sa prebacenim motorom al jbg ;)
 
Nem'res vjerovat'... 5 stranica prazne price... najvise tome je doprinjelo njegova konstatacija sta ce biti ako stari sazna :D mislim da mu je veca briga kako ce stari reagovati kad sazna nego kakav ce motor naci za svog polo-a :lol::lol:
 
bio danas kod mehanicara auto ostavio.nije toliko strasno izgleda koliko sam mislio.kaze da je vjerovatno spaljena lamela i da je otiso dihtung glave da je izbio da se moze srediti ugl vise informacija sutra.al cudno mi je i to jer je lamela mijenjana prije 15tak dana.al moze bit da sam je unistio xD
 
Član
polo tuner je napisao(la):
bio danas kod mehanicara auto ostavio.nije toliko strasno izgleda koliko sam mislio.kaze da je vjerovatno spaljena lamela i da je otiso dihtung glave da je izbio da se moze srediti ugl vise informacija sutra.al cudno mi je i to jer je lamela mijenjana prije 15tak dana.al moze bit da sam je unistio xD

a sta ti je ovo na kraju svake recenice :icon_question:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
polo tuner je napisao(la):
bio danas kod mehanicara auto ostavio.nije toliko strasno izgleda koliko sam mislio.kaze da je vjerovatno spaljena lamela i da je otiso dihtung glave da je izbio da se moze srediti ugl vise informacija sutra.al cudno mi je i to jer je lamela mijenjana prije 15tak dana.al moze bit da sam je unistio xD

a sta ti je ovo na kraju svake recenice :icon_question:


ma zanemari to kolega. to momku smijesno nesto sto je za plakanje.
 
Član
polo tuner je napisao(la):
bio danas kod mehanicara auto ostavio.nije toliko strasno izgleda koliko sam mislio.kaze da je vjerovatno spaljena lamela i da je otiso dihtung glave da je izbio da se moze srediti ugl vise informacija sutra.al cudno mi je i to jer je lamela mijenjana prije 15tak dana.al moze bit da sam je unistio xD

brate hajd ti to slikaj meni se cini da sve furas raju ovdje????
 
Član
oj vareše... možda ti je sijalica izgorila pa stalo auto... ne znam koliko imaš godina, al ako ne znaš razliku između crknutog motora i spaljene lamele, nemaš ti šta tražit na cesti..
 
edoze je napisao(la):
oj vareše... možda ti je sijalica izgorila pa stalo auto... ne znam koliko imaš godina, al ako ne znaš razliku između crknutog motora i spaljene lamele, nemaš ti šta tražit na cesti..

vala bas.. ali prije toga je rekao da nemoze da upali, pa kad upali auto da nesto lupa u motoru, radi na leru ali lupa... sad kontatacija da mu je dihtung glave otisao a nije se grijao i sl. puno nelogicnosti drug kod tebe... ili se fkt ne kontas u auta ili ti nas ovde furas.. prije bi rekao ovo drugo, ali necu nikog da osudjujem... kupi ti drugi motor, jer dok uzmes dihtung, lamelu (ako je ovo u pitanju) + ruke, izaci ce te popravak na cijenu motora a sam si rekao da bi morao dosipati cak do 1l ulja sto je znak da je motor u banani... zamjenom motora bi jednim metkom ubio dva zeca :D
 
e jbg ljudi vi mislite da ja vas zezam.najozbiljnije vam govorim jbg,ne razumijem se u auta nikako mozda ono najosnovnije ali ovako nista posebno.zato sam i postavio pitanje da mi date neke savijete koji bi meni mogli pomoci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top