pomoc mislim da je crko motor...

pomoc mislim da je crko motor...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mnogi su ti rekli, zovni starog, kažeš auto stalo, banana jbg, nzm šta je, imaš svoje pare radi šta ti kaže i bog te veselio ;) Dzaba tipkanje ovdje....
 
Član
citam temu,4 lista i ne vjerujem; izvini jarane na direktnosti i iskrenosti,al' ti si mašio forum,prijavi se na neki forum pedagoga ili psihijatara,cega vec,onih klinaca sto studiraju ljudsku psihu i karaktere,pa ce ti oni reci hocel te otac prebit,il' nece i kakve ce biti batine ako dodje do toga...
jarane moj,ljudi ti kazu,uzmi drugi motor,ubaci i vozi ti i dalje istu pricu udaraš.
JEBIGA,sjeb'o si motor,ne mozes ubacit drugi jer ce te na granici klepit',otac cete ubit' isto zeca i prodaj pola na otpad,njemu nema spasa jer ne mozes ubaciti drugi motor...
pašel ti ovakav odgovor? :icon_question:
 
Član
Nije ti trebao savjet kako ga zavrtiti na 6 k .rpm. Dosta mi je tih kamikaza po putu. moj savjet je da kupiš biciklo za tih 500 km, a pola ostaviš u garaži, bar nećeš nikog ubiti. Ja sam početnik, imam vozačku nekih godinu dana i još ga nikada nisam zavrtio u tolike obrtaje. To je sve zato sto niste svjesni šta vozite, zato nam je crna hronka puna saobraćajnih nesreća :icon_mad:
 
Član
za generalku spremi 1000KM ako hoces da se uradi kako treba, znaci da SVE mijenjas-a morat ces jer si ga dobro udesio
il izbusi podnicu pa guraj ko kremenko
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Nije ti trebao savjet kako ga zavrtiti na 6 k .rpm. Dosta mi je tih kamikaza po putu. moj savjet je da kupiš biciklo za tih 500 km, a pola ostaviš u garaži, bar nećeš nikog ubiti. Ja sam početnik, imam vozačku nekih godinu dana i još ga nikada nisam zavrtio u tolike obrtaje. To je sve zato sto niste svjesni šta vozite, zato nam je crna hronka puna saobraćajnih nesreća :icon_mad:

Hahaha kralj si, ja taman htio napisati isto, nije za njega auto, neka kupi bic. :)
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
Jednostavno je, stupis u kontakt sa ocem i kazes mu kako je bilo, i pitas ga sta on predlaze da uradis, i sta ti kaze to i u radi. Ne moze ti nista jer je u Njemackoj, a ne vjerujem da ce se za 3 mjeseca sjetiti da te bije kad dodje u BiH. U svakom slucaju bolje tako nego da kad se vrati, skonta da mu je drugi motor u autu...

Ja mislim da ti je to najbolje rjesenje on ce se za 3 mjeseca ohladiti.nemoras reci da je crko reci nesto cvakce iz njegga on pali:cool:
 
Član
de vi ovo zakljucajte ;)
5 stranica objasnjavacjuci sta ce starom rec, sam pao sam se ubio, sto se tice motora dobio si odgovor
 
Administrator
treba nekad i ulja nasut u motor:D:D

Pa što će te stari udarati što se pokvario motor, ako on tebe udari rukom, ti njega nogom, jer ne smiješ na oca ruku dići:D:D


E sad malo ozbiljno. U redu ne možeš zamijeniti motor radi papira zato što ideš preko granice, onda fino lijepo nađeš motor sa papirima, uradiš atest i gas preko granice. I to je najbezbolnije.
 
Član
XAXAXAA :lol: .... Rodjeni moj sto komplikujes toliko oko zamjene motora?Cega se bojis kad prelazis granicu? Neces heroin prenosit da strepis....Uzmi motor na otpadu, ko danas gleda broj motora???Nemoj sad misliti da ti nesto popujem i da te grdim al jednostavno pravis paniku bez potrebe...Sto te PADRE toliko sikira, ak je auto tvoj boli te cosak(ja kad sam sebi uzimao auto jedan od razloga je bio da mogu sa njim radit sta ja hocu, da mi niko ne prigovara....tako da ak ocu polupacu ga macolom a niko nema nista od familije s tim.)...Ak se bojis motora bez papira, ti trazi takav motor sa papirima pa radi atest....Ja licno bi samo odsarafio taj i zasarafio drugi,,pa nek neko dokaze da sam ja vrsio zamjenu motora :icon_twisted: ,al to niko ne gleda ...:123:
 
covjek nastoji nasavjetovat..pa vidi da je ovo kao sto neko rece, ipak vise tema za neki tamo forum tipa pdf,ljes :D
i tako to hahah
 
Član
Cekamo ti starog da se javi u temi ko onog sarajliju sto su mu u ljubuskom sjebali turbinu :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top