Polovan automobil do 16000?

Polovan automobil do 16000?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://gesauto.pik.ba/artikal/7805608/alfa-romeo-159-jtd-m-12mjesec-2008god/

http://www.pik.ba/artikal/2348862/renault-megan/

http://www.pik.ba/artikal/8277767/skoda-oktavija-5/
 
pioneer šta da ti kažem, studentski kredit + poslić + roditelji potpomažu jer ne voze, tako da će i njima dobro doći... :D

@fariss nekako alfe trpam u isti koš sa Fiatima... a i puno troše kol'ko sam upućen... a slabo sam upućen izgleda :lol::lol::lol:

izgleda da mi nešto najbolje dođe astricu ili 307 2003./2004. za nekih 9k uzeti, biti miran 3-4 godine...

još kakvih prijedloga?
 
Ma Golfa, trosi 4,5l na 400km, skripi i u 3, servis svake prestupne i miran si ;)

Ako vec znas sta je najbolje, sto pitas nas:icon_question: :lol:
 
Premišljam, tražim mišljenje objektivno... Nije to baš ni mala para, pa da ho-ruk kupim odjednom :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Iko išta o Astri zna? 307? Hoće li biti problema i kojih (pod uslovom da nađem dobro očuvan, naravno ;))
 
kupi sebi novo i wozdra ne gledaj polovnjake ;)
za te pare kao sto su ti vec rekli kupi sebi Daciu ( naziv i sklapanje Rumunsko) a ostalo sve od Nissana i Renaulta
auto vrijedi svake marke + imas garanciju a ovo sto ti gledas polovno mozes se namirit na dobro da mjenjas samo ulje i filtere da si miran 2 god ali to je bas tesko naci
a novo kad uzmes sta te briga ima garancija ali opet ako tvojom krivicom nesto ode onda je do tebe
Napomeno si selo opcija Dacia Duster ti ne gine ;)
 
Tetak moj se "razumije" u aute, vozio je golf 1 pa golf 2 pa sad golf 4 karavan i on me gura da uzimam das auto... I starci nešto vuku na vw stranu, a meni se ko u inat ne sviđa :icon_sad::icon_sad:

valjda ono kako čitav svijet kaže e neću ja tako :lol::lol::lol:
 
Član
malisignali je napisao(la):
Premišljam, tražim mišljenje objektivno... Nije to baš ni mala para, pa da ho-ruk kupim odjednom :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Iko išta o Astri zna? 307? Hoće li biti problema i kojih (pod uslovom da nađem dobro očuvan, naravno ;))

Kupi passata mk6 i ćao. Ovima što pitaju treba samo vag-a trpat, jer im nije bitno auto ko auto... vag zadržava cijenu i to je super...
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Po čemu je Golf pouzdaniji od Civica i 307:icon_question:
Kakve to probleme ima C4:icon_question:
Za te pare možeš uzeti auto kakvo poželiš, ni Gnojfa, ni 307, ni Šljivika ni bilo šta slično ne bih ni gledao, može se uzeti mnogo komforniji i bolji auto, a što kaže George, Sandero je NOV i ODLIČAN auto, a još najnoviji Stepway izgleda fenomenalno.
Ako ti je bitna udobnost, pouzdanost i odličan automobil, ja bih C5 uzeo, a za te pare možeš i fenomenalnog BMW-a E46 uzeti.

Salis se ? :icon_confused:

Po meni e46 nije ni malo udobniji od golfa 5, a golf pozadi ima puno vise prostora ta dva auta sam vozio za civic-a i 307 neznam. ;)
 
Član
;)
zlajaaa je napisao(la):
malisignali je napisao(la):
Premišljam, tražim mišljenje objektivno... Nije to baš ni mala para, pa da ho-ruk kupim odjednom :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Iko išta o Astri zna? 307? Hoće li biti problema i kojih (pod uslovom da nađem dobro očuvan, naravno ;))

Kupi passata mk6 i ćao. Ovima što pitaju treba samo vag-a trpat, jer im nije bitno auto ko auto... vag zadržava cijenu i to je super...
 
Član
Bmw 3, audi a4, a3,golf,c klasa.... Su sauta sa manjkom prostora na zadnjoj klupi. Z am vozio i vidio neke jos i vozim... Kad sam uzimao auto sve me nekako vuklo na a4 i na kraju uzmem passata jer je u prostoru drasticna razlika. E sad ako tebi to netreba to je druga stvar nego samo da te ispravim e46 i w203 nisu komforna auta i nece nikad bit. E klasa, a6, passat kao medju linija, insignia, c5, superb, pa cak i nova octavia su komforna auta... Eto toliko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top