Pitanje za ford motor 2.0 tdci

Pitanje za ford motor 2.0 tdci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pogledaj astru H i vectru C... obzirom na cijenu, ok su auta
u astri ne znam da cdti ima nekih vecih problema kao 1.7dti u astri G, kod vectre je 1.8 benzin-plin optimalan, kao i 1.9 cdti i slicno...
ja nisam pristrasan nijednoj marki ali sam kupio corsu c jer za tu cijenu ne mogu nista slicno kupiti
pogledaj lagunu facelift al obavezno 1.9 dci, dosta ljudi ih hvali...
2.2 dci je katastrofa
ja sam gledao isto fordove za puno vise para i odustao sam...
 
Član
Ma iskreno 3 godine vozo 44kw auto i htio uzet nesto malo jace medjutim kad se prokontam koliko ce kostat registracija i odrzavanje auta sa turbinama, zamajcima i diznama skontam se da se ne isplati zajebavat sa takvim autom radi par preticanja tu i tamo. Tako da, sad imam 2 auta u razmatranju:

Seat ibiza 1.4 55kw 2006 godina 68.000 presla registrovana prije 2 sedmice i

Peugeot 207 1.4 55kw 2007 godina 103.000 preso registrovan do jula iduce godine.

oba auta su 4 vrata i relativno dobro opremljena.

ja malo vise naginjem na pezoa jer mi je iskreno malo ljepsi al eto volio bi opet cut i sta drugi misle.
 
Član
Jest kod forda iz 88 boljka, neznam sta pricas, fordovi od 2002 pa dalje nemaju tih problema. A eddo tebi je najbolje biciklo kupi sebi ;)
s6onwz.jpg




FORD 2011!
 
Član
I sta ces ti kad Ford 2011 ovako pocinje !!

Da se vozi u Norveskoj ili na Islandu pa hajde :D
E ne znam,lijepi golf :D :D

Kupi dvicu golfa,ugradi AFN 110ks,klimu i servo..
Spusti malo,zatamni i felge nabaci :D

p.s.Ona standardna prica vozaca tuning auta .D

Bez zajebancije sad,trazi TDI neki sa 66kw..Ima jedna octavia ovdje u Mostaru u kolege mi 2004god.Dao bi je za 7500KM,brzo joj istice registracija,to znam..

http://www.pik.ba/artikal/13956379/skoda-octavia/

Evo odmah je nadjoh :D

Nemoj da ti bude mjerilo mladje auto i sto je manje preslo,sta bi sada trebao,uzeti Daciu umjesto nekog BMWa ili Audia za te pare,ma bez obzira na sve godiste i ostalo..Nema meni to smisla ali eto svak je razlicit i drugacije razmislja,da nije tako gdje bi bili :D
 
Legend
Golf V, Škoda Octavia, znaci VW koncern, sto znaci i SEat je isto govnoGolf V.jpg golf vi.jpg golf1.jpg octavia.jpg

Auta su od mog druga nene, rahmetli komšije, sestrica malog preko puta divanhane sto zivi. Nikad zime nisu vidila, nikad udarana, samo po suncu do dzamije petkom iso, a kad je kisa taksijem
 
imam Ford Focus karavan 2002 god TDDI srebrna boja na prodaju ako si zainteresovan cijena 5000 registrovan prije 2 mjeseca uradjen servis, sjedi i vozi:D
odrzavanje je kao kod trice TDI, :D jeftino
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top