peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

Član
Hvala na lijepim zeljama,nadam se da ce posluziti :)
ne mislim nista posebno,neke normalne 17" sa klasicnim profilom i to je to. Imam ponudu za neke ultraleggere ovakve,ali cu vodjeti. Mozda nađem neku s punijim krakom da fino izgleda i to je to
Ako ćeš ići na "samo" 17 cola , najidealnija bi bila OEM Pugova felga (sa 407-ice su idealne) jer Leggere su odlične ali u 19 cola , eventualno18 , ispod tog se gube ma tom autu...
Na ovaj model sam mislio
original_peugeot_407_sw_alufelgen.jpg
 
BHT Ovisnik
Nemoze od 407 jer je 5 rupa,ali se razmisljam od 307 jer je gotov ista,a raspon 4x108. U kolege na ovakvom 406 coupeu samo crvenom su RC felge,skoro iste kao na 307 i drama mu leže, budem uslikao.
 
BHT Ovisnik
Ma mogu i 2,samo da su suprotni,drzi centralna rupa,ona je bar ista hahaha :D
I meni pomalo,mada se vec odvikavam hahah Jebat ga,idemo dalje :) Ovih dana ga jos necu registrovati,cekam neke novce od osiguranja,al svakako zovi,nesto cemo iskombinirati :D
Rijesio ABS sto me zezao, evo uzrocnika:
knTbKjE.jpg

Netko je to na brzinu svezao i i zica se izvukla,te nekada ostvari kontakt. Prelemio žice i sad je uredu sve.
Ovih dana momram zamjeniti 2 zadnja selena, te diskove poravnati i to je to sto se tice mehanike da bude tip top. Ostalo je sve super utegnuto. Zatim cu sutra vjerovatno naruciti iz engleske sa ebaya prednje farove. Oba za 50funti s dostavom. U nas nigdje nemogu naci oba,nasao nekoliko samo desnih. Uspio naci lijevi, kaze mi na piku 130,moze li jeftinije,kaze moze 110KM. Danas Tarik pođe u Sarajevo,dadnem mu novce,zovnem njih,kaze uhh to je nesporazum,nemoze jedan far ispod 200KM, rekoh hvala i doviđenja. Tako da cu sada oba dobiti za oko 150KM. Nakon toga ide registracija i dalje felge.
 
BHT Ovisnik
Nisam stigao editovati poruku pa evo u novu,taman završio malo čišćenje unutrasnjosti i ove kože, danas nisam stigao ubaciti crvenilo pa smo malo ovu sredili :)
SmbDp5e.jpg
 
Član
Nemoze od 407 jer je 5 rupa,ali se razmisljam od 307 jer je gotov ista,a raspon 4x108. U kolege na ovakvom 406 coupeu samo crvenom su RC felge,skoro iste kao na 307 i drama mu leže, budem uslikao.
Ja sam bio uvijeren da taj V6 mora imati 5 šarafa...
A i one petokrake 17-ice od 307-ice su isto OK
 
BHT Ovisnik
Liče dosta ionako. Vidjeti cu,necu se zavaljivati,cekati cu da nesto izleti. Nasao sam jedne solidno fine za jakoo male novce pa cu vidjeti :)
 
Legend
Iskren da budem, ocekivao sam c70 umjesto puga.. pogotovo ovog kog si uzeo, vidjao sam ih i u boljem stanju..
Nadam se da ce te sluzit, kako god.. sa volva na puga je sa dobrog konja na potrosenog magarca (nek se ne uvrijede pojedini, tako je..)

Sretno
 
BHT Ovisnik
I ja sam mislio c70,ali mi je trazio 4000KM doplate, to mi trenutno nije prioritet, mislim praviti malu vikendicu s ocem na planini, i radije bih te novce ulozio tamo,jer ionako sami radimo tako da mi je to pola vikendice,ona ce ostati,auto nece. A auto je solidno. Jest da je volvo skuplje,kvalitetnije auto,al i ovaj je fino utegnut,udoban extra, za jednog coupea ogroman,bas po mom ukusu. A opet karavan i coupe su 2 razlicita tipa skroz. Da je to S60 bio pa onda da. Karavana tesko da bih ikada rijesio, od kada ga imam cisto bezze je na piku pa nikada nitko nije ponudio novac. Mada kada bas budem imao novca i povlasticu ide nadam se opet volvo S60
Gledao sam i tog plavog,samo je on stariji i ona slabija vrsta motora,al mu plava odlicno lezi. Stvarno dobro ide,fino rezi,budem posnimio dok sve sredim :)
Ja se nadam da cu uzivati,vec lagano uzivam,sviđa mi se autic, dok ne dojadi tu je,nadam se da ce mo se druziti haha
 
Član
znaci ljubimac je otisao...tek sad gledam temu a Pug je nevjerovatanuvjek mi se ova linija svidjala za svoje godine prelijep..ne znam sta si planirao ali meni najljepse izgleda kada je clean..unutrasnjost mi se i ova svidja mada crvena kad dodje bit ce sex prava romantika...
Peugeot-406_Coupe_2001_800x600_wallpaper_0d.jpg
 
Top