peugeot 406 coupe 3.0 V6

peugeot 406 coupe 3.0 V6

Član
Samo da dodam,ganjaj neke elegantnije felge i ne previse velike, jer sama njegova linija je elegantna i pitoma i ne treba je narusavati sa nekim ludim i ekstremnim felgama,ali ne sumnjamo mi u tebe, bice on bolji sigurno nego sto je sad :D:)
 
BHT Ovisnik
Hvala na lijepim zeljama,nadam se da ce posluziti :)
ne mislim nista posebno,neke normalne 17" sa klasicnim profilom i to je to. Imam ponudu za neke ultraleggere ovakve,ali cu vodjeti. Mozda nađem neku s punijim krakom da fino izgleda i to je to
 

Prilozi

  • peugeot-406-coupe-2.0-16v-plin-brc-slika-41960183.jpg
    peugeot-406-coupe-2.0-16v-plin-brc-slika-41960183.jpg
    49,9 KB · Pregleda: 129
BHT Ovisnik
Hvala. Ma polako ce,prvo osnovno. Ostavio sam ga danas da se auspuh uradi. Pustao na spoju kod srednjeg lonca,a i srednji je katastrofalan. Imao sam viska od volva pa ce se to upakovati,podignuti da ne grebe kao do sada na lezecim, uz to nadam se da ce biti malo tiši i ljepsi zvuk. Lopov sarafe imam i na bmwu pa ih skidam,ne volim ih kako je rođak zajebao u sebe na audiu. Nikada ne noćeva na otvorenom :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Da te sluzi. I bolji da uzmes ;)

Lijepo bi mu sjele i ove ultraleggere. Ali ne zuri, polako rijesi te sitnice pa felge kao slag na kraju ;)
 
Član
Imao sam priliku voziti tu macolu solidno ide a zvuk mu je brutalan :D ,nek je s srecom i da se navozas ;)
 
Član
nek je sa srecom i puno predjenih km, mislio sam da nikad neces prodat volva,da ce uvijek bit kod tebe hehe :)
 
BHT Ovisnik
Hvala, felge ce doci na kraju. Ovaj tjedan mjenjam zadnje selene,diskove malo poravnati jer imaju dosta mesa,uz to nove plocice. Te nadam se i farove uzeti ovih dana odmah,cekam da mi legnu neki novci. Kožu isto mozda ubacim preko vikenda, o tom po tom :)
Biti ce razvozanja tepiha dok malo otopli i on zivne :D
Ovaj je jaci za 15KS od one slabije verzije,ja sam zadovoljan kako ide, samo da posluži :) Zvuk je bas suptilan. Danas sam ga preuzeo od majstora za auspuh. Stavio sam srednji od volva,te fino ga podigao da nigdje nemoze zapinjati. Cuje se bas kada treba, nema vise nekih lonaca i sl. Ovo je originalno mjera :)
Ma nemoze auto zauvijek biti,kada tada dosadi. Da je sekundarno auto, i nesto starije pa da,a ovako ne,jbg,dosadi :)
A umalo da sam uzeo cabria,al nisam mogao skupiti novac za nadoplatu jer mi treba za druge stvari, umjesto pezoa je malo samo falilo da ovo bude sada predstavljeno u garazi :)
Bnwn6r5.jpg
 
BHT Ovisnik
Pa dobro,tu su zaokruzili, 1kw je 1.66KS hhahah Znaju kritikovati radi kojeg konja pa sam eto tako napisao :D
 
Top