Passat TDI prešao 2,616 km sa jednim rezervoarom goriva

Passat TDI prešao 2,616 km sa jednim rezervoarom goriva

Član
Bluemotion rulz ;)

ja se nisam niti jedne sekunde pokajao sto sam kupio novog passata... auto leti, prostora ko u priči a trši ko upaljač
 
Član
ja sam prije 15ak dana vozio novog cc-a sa tim motorom predobro ide, a i rodjak mi rece da mu je potrosnja bas mizerna, on ga je vozio duze.sto se tice start/stop sistema, tamo u drugoj temi neko pomenu da ne valja, uopste nije losa stvar, pogotovo kad se naviknes, tako da uopste se ne bih bunio protiv jednog ovakvog, a kamo li cc-a, bez obzira sto cc nije bio manuelac :icon_biggrin: :D
 
Član
a ima ih i sad što govore kupi benzinca :lol: sve je to cool al ako kupuješ obiteljsko auto onda mora biti dizel jer većinom je pun dupkom... a benzu neku za guštanje ima svak ko voli
 
Član
George je napisao(la):
a ima ih i sad što govore kupi benzinca :lol: sve je to cool al ako kupuješ obiteljsko auto onda mora biti dizel jer većinom je pun dupkom... a benzu neku za guštanje ima svak ko voli

Ja to prvi kazem, i opet ponavljam traktora ne bih ispred kuce pa makar biciklo vozio, cast tehnologiji;). I abd sutra kada dodje i porodica opet neku masinu sa mnogo kw-a i obrtaja da mi se djeca od malena naviknu na adrenalin :lol:
 
Član
todorovic je napisao(la):
George je napisao(la):
a ima ih i sad što govore kupi benzinca :lol: sve je to cool al ako kupuješ obiteljsko auto onda mora biti dizel jer većinom je pun dupkom... a benzu neku za guštanje ima svak ko voli

Ja to prvi kazem, i opet ponavljam traktora ne bih ispred kuce pa makar biciklo vozio, cast tehnologiji;). I abd sutra kada dodje i porodica opet neku masinu sa mnogo kw-a i obrtaja da mi se djeca od malena naviknu na adrenalin :lol:

pitat ću te ja kad ti dođe porodica hoćeš li mašinku vozat :lol:
 
Član
ma ovo je bolest jbt vozis dizela i jos da gledas na potrosnju pa ne vozis 5.0 dizela nebi ja mogo tako tusiti jedva se natjeram dan da vozim ekonomicno a bas se osjeti kad ostane 20L u rezervaru nekad kako malo mu gasa a on leti tj na vrhu gasa i to je bas do goriva.razumiem za benzinca pa eko voznja ali i oni su sad sve vise ekonomicni;)
 
Jednom je neko ovde rekao "Zivot je kratak da bi ga trosili....";);) i u potpunosti se slazem snjim:cool:

btw, ocekujem uskoro vijest, vw presao 3.500km i prosjecna potrosnja 1l na 100km, ili cak sta vise, poceo vw da vozi na zrak, da leti, da roni, da plese, da pjeva, da igra:lol::lol: :lol::lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Jednom je neko ovde rekao "Zivot je kratak da bi ga trosili....";);) i u potpunosti se slazem snjim:cool:

btw, ocekujem uskoro vijest, vw presao 3.500km i prosjecna potrosnja 1l na 100km, ili cak sta vise, poceo vw da vozi na zrak, da leti, da roni, da plese, da pjeva, da igra:lol::lol: :lol::lol:

evo danas ja i zlaja citamo vijesti, ford letio, doduse sletio je na drvo ali je cinjenica da je letio,, znaci preduhitrio je VW:D:lol::lol::lol::lol:
 
Top