Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
Druze ovo je 21 vjek i za sve postoji resenje tako da se durevi daju srediti i ojacati guma iznutra..
Prijatelju ja ne kažem da neko nije smislio način da se to odradi ali niti je to PO MENI trajno i ispravno rjesenje niti sigurno.
A jadariti da gumama zbog 200-300km a glava na zakrpi od tečne gume.


Niti je to moj auto niti moje gume, ali ovo forum pa svak' ima mišljenje :)
 
Član
Eto vidiš da neznaš nisi upucen u vulkanizerske poslove po tebi moj kolega je budala koji svakodnevno radi i spašava guma koje imaju oštečenja i naravno daje garanciju, a ja sad nebi da objašnjavam sta i kako se radi ima googl pa traži ..
 
Član
Eto vidiš da neznaš nisi upucen u vulkanizerske poslove po tebi moj kolega je budala koji svakodnevno radi i spašava guma koje imaju oštečenja i naravno daje garanciju, a ja sad nebi da objašnjavam sta i kako se radi ima googl pa traži ..
Da sada ne menjam ali znam da toga ovdje nema, zalepiš gumu imaš udes ne pokriva te osiguranje radi gume ;)
 
Član
ma hajde šta ste navalili, nova guma pa pukne. nisu ni ove njegove nešto bog zna,al čovjek kulira s autom po gradu, nema tu ni autoputeva nit brzina preko 120
 
Član
Jbt sta je strucnjaka pa da li je iko od vas gledao kako se se sanira dur ili rez na zidu gume dali je iko gledao kakva se platna stavljaju i kako kakva se pegla/presa koristi za sve to?!
 
Član
Daj sale sta si ti odvjetnik od marexa, ne smije se nista reci protiv njegovog auta, odmah ti napises 10 postova. Po meni su upravu sto pisu, ne moze je vise bog zakrpit kad niti popuste i popucaju, kamo li da se navlaci sirova guma da se popune odbijeni komadi gume......
 
Malo smo ga doveli u red, xenon maglenke skarabudzen opet, maska bez znaka opet i spreman je za zime sa zastitom za haubu, nakucan jos 5mm napred u slucaju snjega da moze da grce ( iako uveliko odvaljuje rubove napred su 15mm a nazad 20mm adaptteri al meni ne smeta ) Hahahahahahahhaa



zamjeni bar i pozicije diodne stavi neka ne bije ovo zutilo haha
 
Član
Daj sale sta si ti odvjetnik od marexa, ne smije se nista reci protiv njegovog auta, odmah ti napises 10 postova. Po meni su upravu sto pisu, ne moze je vise bog zakrpit kad niti popuste i popucaju, kamo li da se navlaci sirova guma da se popune odbijeni komadi gume......
Nisam advokat al sam drugar usto jos jedan drugar bas radi kao vulkanizer, i ja nisam nigdje spomenuo sirovu gumu ona sluzi za nesto drugo..
A bolje i da pisem postove kad je forum i onako u kurcu i pun budalestina covijek vise nista nemoze pametno nauciti, a ti si sigurno imao iskustva s pucanjem zakrpljene gume i narvno za popucale i stare gume nema spasa..
 
Član
Alo ljudi, bitno je da ne izduvavaju, negde sam vec gore pomeno, sta trebe znaju kakve su gume, bitno da felna sjasti ! :D
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH :p

Ps. Ma nerviraju me te smd diode, ljepse tako zutilo da ubije plavetnilo 12000k a i izgleda sire . . .
 
Član
Nisam advokat al sam drugar usto jos jedan drugar bas radi kao vulkanizer, i ja nisam nigdje spomenuo sirovu gumu ona sluzi za nesto drugo..
A bolje i da pisem postove kad je forum i onako u kurcu i pun budalestina covijek vise nista nemoze pametno nauciti, a ti si sigurno imao iskustva s pucanjem zakrpljene gume i narvno za popucale i stare gume nema spasa..
Eto bas si ti dao poduku ljudima, nesto veoma pametno kako da se krpe gume koje dobiju bubreg hahahhahhahah Hallo dns je nankang 18-ka komad 130 KM nova :D a sale hvala Bogu sa tim gumama nikad nisam imao problema, jer na auto ne stavljam srot ;)
 
Član
Eto bas si ti dao poduku ljudima, nesto veoma pametno kako da se krpe gume koje dobiju bubreg hahahhahhahah Hallo dns je nankang 18-ka komad 130 KM nova :D a sale hvala Bogu sa tim gumama nikad nisam imao problema, jer na auto ne stavljam srot ;)
E bas si do jaja s tim smecem od gume em sto je klizava nesmijes poklopiti kocnice ..
Ja sam svoje zavrsio u dalju raspavu se javi na PP!!
 
Sta bi sad..jeste zakrpili gumu ne pusta????
Ebg sad je vec pretjerano zvati neke gume i smece svako svoje misljenje ima.
Licno nisam probao te nankang ali vidim mnogo se furaju pa mora bit nesto i pored cijene dobro.
Naravno sve zavisi kako se vozi auto....
 
Sale poznajemo se i nemogu vjerovat da se zalazes i stajes na stranu krpljene gume i to sastrane i govoris da je to sasvim normalno,da je ovo 21 stoljece i bla bla...
Sa ovom gumom u svici,njemackoj ili bilo kojoj drugoj "normalnoj" drzavi zavrsio bi na idiotic testu,to znas i sam...
Mozes braniti i ovoga i onoga bio ti bog otac ili prijatelj...ova guma je za smeca
 
Top