Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
Hahahahahahaha, prijatelju ja sto sam zamjeno gumerina i felugetina to nece dosta njih jos zadugo, meni je bitno da gume ne izduvavaju ( tresu ) dok ih kotrljam, ostalo me ne interesuje, svakako ce otici . . .

Tu su da se provozaju i prodaju, a ko ih misli ostavljati sebi i kotrlja dve - tri sezone ( sto podrzavam )
nek uzima nove gume, ja imam set za "nedaj boze" a ovo sve ostalo je za kave ( vozanje po gradu ) . . .
 
Član
E pa to nije nista strasno na toj prvoj je bio dur pa je saniran profesionalno i to sto se vidi je sirovom gumom radjeno,a drugo standardno ostecenje tu je tvrdi zid ojacanje gume, tako da se s takvim guma vozi bez ikakvi problema i da MAREX nije neki klinac da nezna sta ima i na cemu se vozi ako je iko na ovom forumu izmjenjo feluga i guma je on ..
 
Član
Malo smo ga doveli u red, xenon maglenke skarabudzen opet, maska bez znaka opet i spreman je za zime sa zastitom za haubu, nakucan jos 5mm napred u slucaju snjega da moze da grce ( iako uveliko odvaljuje rubove napred su 15mm a nazad 20mm adaptteri al meni ne smeta ) Hahahahahahahhaa



 
Član
Kakvo ljudi saniranje guma?
Pa nije to na biciklu!!!
A on topic karavan zakucan uvjek dobro izgleda pogotovo crven na crno kombinacija
 
Top